Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Pirmo reizi spēlēs simfoniskā metāla grupa "Oceanpath"


atlikušas 250 zīmes


Pirmo reizi spēlēs simfoniskā metāla grupa "Oceanpath" (1)

Pirmdienā, 30. oktobrī, 2017 | BIRKAS: koncerts , Fontaine palace
Izdrukāt Ziņot

Plūstošas melodijas, rokmūzikas smagums un metāla pamatīgums – grupa "Oceanpath" ir viena no retajām, kas Latvijā rada un izpilda mūziku simfoniskā metāla žanrā.

Pēc neskaitāmiem koncertiem klubos un smagās mūzikas festivālos visā Latvijā, grupa 11.novembrī pirmo reizi spēlēs Liepājā, klubā "Fontaine Palace", informē organizatori.

Jaudīgs sieviešu vokāls, smagnēji ģitāras ritmi un ekspresīva ritma sekcija, kā arī izteikts melodiskums ir "Oceanpath" radošo rokrakstu raksturojoši elementi. "Oceanpath" muzikālo daiļradi var iedalīt divos krasi atšķirīgos posmos, un Liepājas koncertā skanēs labākais materiāls no abiem periodiem. Lāčplēša dienai par godu izskanēs kompozīcijas, kas tapušas folkmetāla tradīcijās, ietekmējoties no latviešu tautas dziesmām, savukārt pārējais repertuārs būs izteiktā simfoniskā metāla garā.

Grupu "Oceanpath" metālmūzikas vidē izceļ arī sastāvs. Grupas līderim, ģitāristam, vokālistam un mūzikas autoram Artūram Šteinbergam pievienojušās četras mūziķes, katra ar skatuves pieredzi citās smagās mūzikas apvienībās, līdz ar to "Oceanpath" ir kļuvusi par vienu no retajām metālmūzikas grupām, kurā vairāk pārstāvēts daiļais dzimums. Vokāliste Laima Krīgere ir labi zināma ne tikai metālistu aprindās – viņa studē vokālo mākslu Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas maģistrantūrā, ar solo izpildījumu uzstājās Latvijas Nacionālās operas sezonas atklāšanā šoruden, turklāt piedalās vairākos Latvijas Operetes fonda iestudējumos. Par ritma sekciju rūpējas basģitāriste Liene Liega Veidemane un bundziniece Elīna Zeiliņa, taustiņu skanējumu un dziesmu vārdus nodrošina Džeina Šteinberga.

Pēc vairākām dalībnieku maiņām "Oceanpath" sastāvs ir nostabilizējies tikai šī gada pavasarī, un ir uzsākts darbs pie debijas albuma ieraksta, no kura pirmais singls The "Puppet Show" jau ir nonācis radiostaciju rotācijā.


Sludinājums

Andrea Maur
22:14 | 01/11/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Nodrošiniet labumu no aizdevuma.
Sveiki,
Lai apmierinātu visas jūsu finansiālās problēmas. Es izsniedz aizdevumus ar gada procentu likmi 3% jebkurai nopietnai personai, kurai ir vajadzīga nauda, ​​un kas spēj atmaksāt ikmēneša maksājumus. Klients ir drošāks ar maniem nosacījumiem, lūdzu, sazinieties ar mani, lai saņemtu sīkāku informāciju tieši pa e-pastu: andreamaur3@gmail.com

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki