Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Pirms koncertturnejas Kleinam un Račam jauna dziesma


atlikušas 250 zīmes


Pirms koncertturnejas Kleinam un Račam jauna dziesma (2)

Pirmdienā, 29. janvārī, 2018 | BIRKAS: Guntars Račs , Saldās sejas , Tomass Kleins , video
Izdrukāt Ziņot

Grupa "Saldās sejas", kuras pirmsākumi meklējami tālajā 1985.gadā, šī gada februārī dosies savā pirmajā Latvijas koncertturnejā un viesosies arī Liepājā.

Atjaunotās grupas pamatsastāvā, kas ir mainīga vienība, pašlaik muzicē: Tomass Kleins (ģitāra, balss), Uģis Tirzītis (ģitāra), Andris Alviķis (bass, balss), Jānis Narkevics Jr. (balss, ģitāra, trompete) un Guntars Račs (bungas, balss). Kā īpašie viesi koncertos uzstāsies: Ainars Virga, Ivo Fomins, Buks, Normunds Rutulis, bet koncertos Cēsīs, Rīgā un Valmierā arī valmierietis Renārs Veličko. Dažos koncertos uzstāsies arī Katrīna Bindere un Jānis Narkevics senjors. Madonā un Alūksnē grupai pievienosies Mārtiņš Strods, bet koncertā Rīgā ar neparastām Guntara dziesmu interpretācijām piedalīsies ekoloģiskās mūzikas grupa "Ducele" un Guntis Veits.

Turneja tiek organizēta kā atbalsts Guntara Rača populārās dzejoļu grāmatas "365" otrās daļas izdošanai. Grāmatas autors ir grupas viens no dibinātājiem, līdzās Zigfrīdam Muktupāvelam, Tomasam Kleinam un citiem. Guntara grāmatas "365" pirmā daļa bija pieprasītākā grāmata Latvijas grāmatnīcās 2017. gadā, bet tās otrā daļa nāks klajā jau šonedēļ 2. februārī un tas tiks atzīmēts ar koncertiem Liepājā (2.02), Kuldīgā (3.02), Cēsīs (4.02), Rīgā (7.02), Alūksnē (8.02), Rūjienā (9.02), Valmierā (10.02), Madonā (11.02) un Slampē (4.03). Pirms un pēc koncerta, autors apmeklētājiem iecerējis sniegt autogrāfus.

Guntars Račs: "Es esmu ļoti pārsteigts par šiem panākumiem. Man šķita, ka grupu "Saldās sejas" zinu tikai es, taču pieprasījums pēc biļetēm patiešām iedvesmo un uzliek arī lielu atbildību. Spēlēsim lielākos hitus ar maniem vārdiem, kā arī vairākas pilnīgi jaunas dziesmas."

 "Saldās sejas" ar atjaunoto sastāvu līdz šim ir izdevušas jau trīs dziesmas – "Neiespējams nav nekas", "Klāt jaunais gads" un "Klusums pirms vētras". Tagad tapusi vēl viena dziesma, kuru sarakstījis un iedziedājis Tomass Kleins. Dziesmas "Nekas nav svarīgāks par vārdiem" pamatā ir Rača grāmatas "365" 6. janvāra dzejolis.

Biļetes uz koncertiem meklējamas "Biļešu Paradīzes" kasēs un internetā.


Sludinājums

Dagoberts
18:23 | 29/01/18
ZIŅOT
(-2)
(1)
+

Labs!
Vispār jau šķiet, ka Kleins visu laiku bijis kāda ēnā. Visvairāk jau Virgas.
Varbūt pēdējais laiks bliezt ārā savu potenciālu?

109
13:52 | 27/03/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Tomass ir ļoti talantīgs mūziķis!
Viņam laba balss, bet nevajag kopēt nevienu. pašam ir lōti silta un izteiksmīga balss. vēlu panākumus!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki