Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Račs un "Saldās Sejas" izsludina papildkoncertu Liepājā


atlikušas 250 zīmes


Račs un "Saldās Sejas" izsludina papildkoncertu Liepājā (8)

Pirmdienā, 05. novembrī, 2018 | BIRKAS: koncerts , Guntars Račs , Lielais Dzintars , Ziemassvētki , Saldās sejas
Izdrukāt Ziņot

Uz Guntara Rača un viņa projekta "Saldās sejas" koncertu sēriju "Reiz Ziemassvētkos..." koncertu Liepājā 6.decembrī biļetes ir izpārdotas, tādēļ izsludināts papildus koncerts 5.decembrī.

Kā informē kompānija "MicRec" koncerts notiks trešdien, 5.decembrī, pulksten 19 koncertzālē "Lielais dzintars".

Guntars Račs: "Esmu patīkami pārsteigts, ka tas viss notika tik ātri. Mēs pat nepaspējām to koncertu tā īsti izreklamēt, kad biļetes jau ir beigušās. Es ļoti mīlu savu dzimto pilsētu un tās iedzīvotājus. Koncerts Liepājā man vienmēr ir īpašs notikums. Bet koncerts "Lielajā dzintarā" ir kaut kas vēl jo īpašāks, jo koncertzāle atrodas pāris metrus no manas dzimtās sētas, turklāt projekts "Saldās sejas" ir dzimis tieši Liepājā, 1985. gadā, kad mums pat sapņos nerādījās, ka 2018. gadā vēl eksistēsim un uz mūsu koncertu biļetes būs izpārdotas! Tas ir neticami."

Koncertu sērijā "Reiz Ziemassvētkos" piedalīsies "Saldās sejas" dalībnieki – Tomass Kleins, Jānis Narkevics juniors, Andris Alviķis, Uģis Tirzītis, Artūrs Palkevičs, bet kā īpašie viesi, arī Lauris Reiniks, Ivo Fomins, Normunds Rutulis, Katrīna Bindere un bērnu popgrupa "Dzeguzīte". Rīgas koncertā, 3. decembrī piedalīsies arī Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas jauktais koris "Skulda", diriģentes Ievas Mezītes vadībā.

Koncerti notiks: 3. decembrī, Rīgā ("VEF kultūras pils"), 5. un 6. decembrī, Liepājā ("Lielais dzintars"), 7. decembrī, Valmierā (Kultūras centrs), 9. decembrī, Ventspilī (teātra nams "Jūras vārti"), 13. decembrī, Cēsīs (Vidzemes koncertzāle "Cēsis"), 14. decembrī, Rēzeknē (Latgales vēstniecība "Gors"), 19. decembrī, Tukumā (Kultūras nams) un 20. decembrī, Siguldā ("Siguldas devons").
Biļetes "Biļešu Paradīze" tirdzniecības vietās un internetā.

Guntars Račs: "Mūsu koncerti nebūs saldsērīga dziesmiņu atdziedāšana. Tie būs svētki. Protams, sirsnīgi, mīļi, bet arī dzirkstoši. Ar šo koncertu sēriju atvēršu arī savu jauno dzejoļu un dziesmu vārdu grāmatu "Reiz Ziemassvētkos...". Katram, kurš to iegādāsies, dāvanā būs CD ar manām Ziemassvētku dziesmām un dziesmu instrumentālajiem pavadījumiem. Dziesmu vārdus atradīsiet grāmatā un varēsiet paši sev mājās uzrīkot kārtīgu koncertu!"

Projekts "Saldās sejas" ir dibināts Liepājā 1985.gadā, kā blakusprojekts mūziķu pastāvīgajiem projektiem "Neptūns" un "Līvi". Pirmajā sastāvā muzicēja Guntars Račs, Tomass Kleins, Ainars Virga, Zigfrīds Muktupāvels un Aldis Žimants, darbība tika atjaunota 2017. gadā, izdots albums un ar koncertiem apceļota visa Latvija!

Rača dzejoļu grāmata "365", pēc "Latvijas grāmattirgotāju asociācijas" apkopotajiem datiem, kļuva par pieprasītāko grāmatu Latvijā 2017.gadā.


Sludinājums

renegris
18:07 | 05/11/18
ZIŅOT
(-4)
(12)
+

Kā var kaut ko tādu klausīties??? Ne ta pops, drīzāk salkans šlāģeris!

Janka
04:48 | 06/11/18
ZIŅOT
(-1)
(8)
+

Šausmas! Kāpēc tām šausmām ļauj piesmiet koncertzāli??? Tādiem šlāgeriem īstā vieta biedrības namā, vai LOC šķūnī, ne koncertzālē.

paga paga
11:24 | 07/11/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Pārspīlēt jau arī nevajag. Ko tad - šlāgeru lielvalsti Vāciju tad tikai pa šķūņiem? Ar visu Frediju Kvinnu vai Lolitu? Fredijs ``Mazo kaiju`` dziedāja Lielajā Ģildē, ļaudis kājās rāvās. Un man būtu jākaunas dziedāt ``Pie Dzintara jūras``, `Mazo kaiju`` vai ``Še, kur līgo..``?
Tas gan tiesa - šodienas šlāgeri ir ta ne to tas, ne to tas. Ne tā mūzika, kas senajiem, ne tie vārdi. Tādi tukši umpapā, umpapā. Un uz gadiem ilgo umpapā fona, Račam tomēr tais vārdos kas vairāk ir. Vismaz daļai tautas sirdi kustina. Tāpat kā Kornēlija Apškrūma.
Ar ko tad sliktāki par popsiem, repiem, rokiem, regejiem, lai nelaistu Dzintarā?

fdsdgg
06:32 | 06/11/18
ZIŅOT
(-1)
(6)
+

Reiz dzirdēju radio šlāgeru kanālā Domāju kā nav kauna pieaugušiem cilvēkiem tādas briesmas atskaņot ( par dziedāšanu to nenosauksi) Pēc tam uzzināju Rāčs vecuma galā aptracis un nolaidies tik zemu

asais
09:08 | 06/11/18
ZIŅOT
(-3)
(3)
+

Ei, kultūrmīļi - eksperti.
Ja to transporta prāmi uz sauszemes, ko dēvē par "Dzintaru" var saukt par koncertzāli, tad jau Liepājas autobusu parka garāžas mēs drīz sauksim par teātri.
Protams, akustika pašā zēlē ir lieliska un šitāds koncerts tur ir kā reize!
Nepatīk, neklausieties.

Varis
10:22 | 06/11/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Vitamīns b kategorija samaksat pasniedzejam un tad jau redzēs kā būs tālāk un tālāk jau no paša rīta līdz vakaram Liepāja ir ļoti daudz cilvēku un dzīvnieku izcelsmes viss

jopcik
15:41 | 06/11/18
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Ja tur izpērk biletes tad var sakaitīt cik valstī garīgi nepilnīgi cilvēki Apmēram

asais
16:24 | 06/11/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Jopcik, tas saucas par augstprātīgu aprobežotību.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki