Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Radio "Pieci.lv" raidīs no izbraukuma studijas Liepājā


atlikušas 250 zīmes


Radio "Pieci.lv" raidīs no izbraukuma studijas Liepājā

Ceturtdienā, 24. janvārī, 2019 | BIRKAS: radio , radio pieci.lv , Jauniešu māja , LiepU
Izdrukāt Ziņot
Toms Grēviņš
Toms Grēviņš
FOTO: publicitātes

Piektdien, 25. janvārī, jauniešu radio stacija Latvijas Radio 5 – "Pieci.lv" īpašā izbraukumu studijā raidīs no Liepājas, viesojoties Liepājas Universitātes telpās.

Izbraukuma tiešraide notiek projekta ""Pieci.lv" brauc pie klausītājiem" ietvaros, lai paplašinātu jauniešu interešu loku un dažādotu informācijas ieguves avotus, kā arī iepazīstinātu klausītājus ar dzīvi Latvijas reģionos.

No Liepājas skanēs rīta programma "Pieci Rīti" ar Tomu Grēviņu, Uldi Ziediņu un Inesi Pučeku, kā arī pēcpusdienas programma "Pieci Brauc" ar Magnusu Eriņu.

"Izbraukums un izkāpšana ārpus ierastā ir feins piedzīvojums gan mūsu klausītājiem, gan arī ētera cilvēkiem – mums pašiem. Ir svarīgi satikt tos, kuri ikdienā mūs klausās: ielūkoties viņu ikdienā, notikumos, parunāt par būtisko. Lai arī mūsdienās ar tehnoloģiju palīdzību šķietami esam tik tuvu viens otram un klausītāji bieži ar īsziņu, zvanu un sociālo tīklu komentāriem piedalās raidījuma satura veidošanā, tomēr klātienes sarunai ir cita nots un vērtība," stāsta "Pieci.lv" dīdžejs Toms Grēviņš.

Toms Grēviņš, Uldis Ziediņs un Inese Pučeka uz Liepāju dosies jau ceturtdien, 24. janvārī, lai pulksten 19 Liepājas "Jauniešu Mājā" tiktos ar jauniešiem, kuri interesējas par darbu medijos un dalītos pieredzē par darbu rīta radio. Piektdien "Pieci.lv" dīdžeji Liepājas Universitātē foajē būs sastopami pulksten 6.00 – 9.00 un pulksten 17.00 – 20.00, kur raidījumu vadītājiem pievienosies studenti, Liepājas jaunie uzņēmēji, kā arī aktīvi un sabiedrībā pazīstami liepājnieki, lai "Pieci.lv" klausītājiem pastāstītu par dzīvi un aktualitātēm Liepājā.

Projekts ""Pieci.lv" brauc pie klausītājiem" ar Izglītības un zinātnes ministrijas atbalstu aizsākās 2018.gada novembrī, kad izbraukuma studija viesojās Rēzeknē. 22. februārī "Pieci.lv" viesosies Valmierā, 29.martā Ventspilī un 26.aprīlī Daugavpilī.

Liepājā Latvijas Radio 5 – "Pieci.lv" skan 102,1 frekvencē. Tāpat jauniešu kanālu var klausīties internetā www.Pieci.lv vai Pieci.lv aplikācijā. Jaunumiem var sekot līdzi arī sociālajos tīklos Facebook http://www.facebook.com/PieciLV, Youtube http://www.youtube.com/user/PieciLV, Instagram http://instagram.com/PieciLV un Twitter http://twitter.com/PieciLV.

Kantar TNS 2018. gada radio auditorijas pētījumu dati liecina, ka Latvijas Radio 5 – "Pieci.lv" ik nedēļu klausās 156 tūkstoši jauniešu visā Latvijā, informē Latvijas Radio Komunikācijas daļas galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste  Indra Zomerovska.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki