Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Radio SWH" ceturtdien raidīs no Liepājas Universitātes jumta


atlikušas 250 zīmes


"Radio SWH" ceturtdien raidīs no Liepājas Universitātes jumta

Otrdienā, 26. martā, 2019 | BIRKAS: Radio SWH , LiepU , Radošuma dienas
Izdrukāt Ziņot
FOTO: no www.radioswh.lv

Ceturtdien, 28.martā, no pulksten 7.00 līdz pulksten 19.00 "Radio SWH", piedaloties Liepājas Universitātes Zinātnes un radošuma dienās, raidīs no izbraukuma studijas Liepājā.

Izbraukuma studijas ietvaros izskanēs "TIK TIK TIK rīta šovs" ar Valdi Silu un Ligitu Miezi, raidījums "Fredosaurus Rex" ar Andri Freidenfeldu, kā arī "Braucamlaiks" ar Arti Dvarionas. Izbraukuma studijas mērķis ir studentus klātienē iepazīstināt ar radio notiekošajiem procesiem, kā arī veicināt izpratni par radio kā nozīmīga medija lomu mainīgajā mediju vidē digitālajā laikmetā.

Tāpat "Radio SWH" sadarbībā ar Liepājas Universitāti plāno jau rudenī radīt atbalsta platformu "Radio SWH Spin" Liepājas aktīvajiem jauniešiem, veicinot viņu kompetenču attīstību un saturīgu brīvā laika pavadīšanu. Lai veiksmīgi realizētu projektu, "Radio SWH" un Liepājas Universitāte rīko "Radio SWH Spin" ētera personību atlasi 28.martā pulksten 13 Liepājas Universitātes telpās. Pilns atlases nolikums pieejams: www.radioswhspin.lv.

"Radio SWH Spin" atzīts par uzvarētāju Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes konkursā par apraides tiesību piešķiršanu radio programmas veidošanai Liepājā.

"Radio SWH Spin" Liepājā skan frekvencē 94,6 FM.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki