Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Reikam Liepājā divi koncerti un karoga pacelšana


atlikušas 250 zīmes


Reikam Liepājā divi koncerti un karoga pacelšana (8)

Otrdienā, 05. decembrī, 2017 | BIRKAS: koncerts , karogs , Čakstes laukums , Fontaine palace
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Pašmāju hiphopa izpildītājs Reiks piektdien, 8.decembrī, Liepājā ar priekšnesumu uzstāsies lielformāta karoga pacelšanas svinīgajā pasākumā Jāņa Čakstes laukumā.

Monumentālā karoga pacelšana Liepājā ir daļa no unikāla ilgtermiņa projekta  "Latvijas karogs", kas paredz līdz Latvijas simtgades sagaidīšanai 2018. gadā valstij simboliskās vietās izvietot lielformāta Latvijas karogus ar mērķis godināt nacionālo Latvijas simbolu ne tikai svētkos, bet arī ikdienā, vairojot patriotismu un lepnumu par Latviju.

Pulksten 12.30 pasākumu atklās Nacionālo Bruņoto spēku orķestra Jūras spēku grupas maršs. Liepājniekus un pilsētas viesus uzrunās Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks un Latvijas Republikas Aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis. Pasākuma noslēgumā uzstāsies jauniešu vidū populārais hiphopa mākslinieks Reiks, kas izpildīs trīs dziesmas, tostarp  patriotisko "Par Latviju", kas izdota aizvadītā gada 11.novembrī un skanējusi gan Rīgas pilī, gan 18.novembrī tūlīt pēc svētku uguņošanas, un to atzinīgi novērtējuši arī Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi.

Jau nākamajā nedēļas nogalē, 15.decembrī, Reiks un viņa skatuves partneri Deniss un Elfs, kā arī DJ 24k ar koncerttūri "No rajona līdz zvaigznēm" viesosies  Liepājā, klubā "Fontaine Palace", kurā paredzēti divi koncerti: 19:00 vakara koncerts bez vecuma ierobežojuma un 23:00 nakts koncerts un ballīte līdz pat rītam visiem pilngadību sasniegušajiem. Mūziķi sola krāšņu priekšnesumu.

"Ar Liepāju un liepājniekiem mums ir īpaša draudzības saikne, te katrreiz atgriežos ar prieku, esmu sagaidījis gan Valsts, gan savus svētkus Liepājā, esmu biežs viesis, un jūtos šeit kā mājās," atzīst Reiks.
"No rajona līdz zvaigznēm" ir unikāla tūres koncertprogramma, kas apkopo visas Reika solo karjeras laikā radītās dziesmas, sadarbojoties ar Denisu un Elfu.  Koncertos apmeklētāji varēs dzīvajā izpildījumā piedzīvot populārākos singlus no "Ziepniekkalns" līdz pat "Zvaigznes".


Sludinājums

trallallā
18:27 | 05/12/17
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Vajadzēja ko svinīgāku un nopietnāku, nevis kaut kādu nezināmu plušķi!

v[tf]
18:29 | 05/12/17
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Shis jau gadu no trendiem ārā :(

izskatās, ka
19:38 | 05/12/17
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

nopietnākus muzikantus atļauties nevaram. Uz karoga pacelšanu klausīsimies tīņu bļauri. Nu super.:(

Elza
23:48 | 05/12/17
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Es jau nu neiešu! Ka nav kazai piena,tad nav! Drīz jau striptīzu ari dejos pie karoga pacelšanas!

mudzis
18:10 | 10/12/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Folklorai aplaudē, bet pēc himnas- nu nekādi un nekādos apstākļos! Elementāra etiķetes norma...

folklora
12:02 | 06/12/17
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

``Kāda cibiņa - tāds vāciņš``, Elziņ. Tulkojumā: kāda sabiedrība un tās pieprasījums - tādi karogi un tādas dziesmas. Ja jau par himnu sabiedrība akceptē krogus dziesmu un bērni lūdz ``pieaugušos`` neaplaudēt (biju aculiecinieks, ka tā notika, karoga svētku dienā) pēc himnas (pat pēc valsts himnas), tad ne par ko vairs nav jābrīnās. Arī par striptīzu pie karoga pacelšanas.

vtfff
11:25 | 06/12/17
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Reperis, kurš died par dzeršanu, tusiņiem, mamzelēm un citām lietām ir super piemērots šādam pasākumam :)))

Jūs ko nopietni??????

Roze K.
12:09 | 06/12/17
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Njā................ `` A ko citu, ja ``Brīvību - Baltijai!`` izsviedām mi(s)kastē, tikko nodziedājuši???

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki