Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Reinis Jaunais Liepājā noslēgs ''Gaišs un Tumšs'' koncertsēriju


atlikušas 250 zīmes


Reinis Jaunais Liepājā noslēgs ''Gaišs un Tumšs'' koncertsēriju

Ceturtdienā, 05. oktobrī, 2017 | BIRKAS: koncerts , Fontaine palace
Izdrukāt Ziņot

Šonedēļ Liepājā notiks viens no pēdējiem trim ģitārista Reiņa Jaunā koncertprogrammas ''Gaišs un Tumšs'' koncertiem, kurā mūziķis uzstāsies ar savu grupu – ''Reinis Young Trio''.

Koncerts notiks sestdien, 7.oktobrī, pulksten 22 klubā ''Fontaine Palace'', informē organizatori.

Reinis Jaunais ir biežs viesis dažādās Eiropas kafejnīcās un klubos, kur regulāri sniedz koncertus dažādām auditorijām. 2016. gada laikā vien mūziķis ir paguvis sniegt 120 koncertus 12 valstīs, bet tuvākajā laikā ceļojumi plānojas būt vēl tālāki un garāki. Ceļojumi mūziķim kalpo par galveno iedvesmas avotu mūzikas radīšanai, un lielākā daļa viņa kompozīciju ir ceļojumu piedzīvojumu attēlojumi skaņās.

Reiņa Jaunā oriģinālmūzika ir apkopota četros albumos, no kuriem pēdējie divi ir veidoti ar savstarpēji pretēju konceptu – ''Gaišs'' (2016) un ''Tumšs'' (2017), pēdējais no tiem izdots kopā ar ''Reinis Young Trio''. Pretstatā Gaišajā albumā paustajam skaistu dzīves mirkļu attēlojumam mūzikā, Tumšās koncertprogrammas skanējums raksturojams kā mežonīgs un kontrastiem bagāts mūsdienu pasaules attēlojums, kas vēsta par indivīda cīņu starp laimi un rutīnu, planētai kļūstot par urbānu objektu.

Bez Reiņa, grupā "Reinis Young Trio" darbojas vēl divi talantīgi jaunās paaudzes mūziķi. Basģitāriste Lauma Kazaka ir pazīstama arī kā dziesminiece, multiinstrumentāliste un dzejniece. Savukārt bundzinieks Ivars Logins darbojas arī smagās mūzikas cienītāju aprindās zināmā progresīvā metāla grupā "Legacy ID".


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki