Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Rietumu radio" izsludina jaunās mūzikas konkursu "Durvis 2019"


atlikušas 250 zīmes


"Rietumu radio" izsludina jaunās mūzikas konkursu "Durvis 2019" (4)

Piektdienā, 01. martā, 2019 | BIRKAS: Dzintars Hmieļevskis , konkurss , Rietumu radio
Izdrukāt Ziņot

"Rietumu radio" izsludina grupu un solomākslinieku pieteikšanos jaunās mūzikas konkursam, kura mērķis atklāt plašākai sabiedrībai vēl nepazīstamus vai maz pazīstamus mūziķus.

Liepājā ir ļoti senas mūzikas tradīcijas. Šeit 19. gadsimta otrajā pusē dibināta pirmā Baltijas filharmonija, kas bija šodien visiem labi zināmā Liepājas simfoniskā orķestra pirmsākumi. Savukārt kopš 20. gadsimta vidus Liepāja visā Latvijā un arī aiz tās robežām ir slavena kā estrādes mūzikas meka."Radošā dzīve Liepājā ne uz brīdi nav apstājusies, taču jaunajiem mūziķiem trūkst iespēju salīdzināt sevi ar citiem un saņemt mūzikas nozares ekspertu vērtējumu par savu varējumu," stāsta konkursa rīkotājs, "Rietumu radio" valdes loceklis Dzintars Hmieļevskis. "Konkursa dalībniekus vērtēs žūrija, kuras sastāvā būs mūzikas jomas profesionāļi, līdz ar to mums būs iespēja noskaidrot patiešām labākos jaunos māksliniekus."

"Rietumu radio" jaunās mūzikas konkursā aicina pieteikties dažādu žanru mūzikas grupas un solomāksliniekus no visas Latvijas.

"Mūsu radio ēterā skanošā mūzika ir visai daudzveidīga, un arī robežas starp dažādiem mūzikas žanriem mūsdienās arvien vairāk izplūst, tādēļ nolēmām neierobežot konkursa dalībniekus vienā, noteiktā formātā. Pieteikumus gaidīsim gan no džeza māksliniekiem, gan smagā roka grupām, taču, lai būtu iespējams objektīvi salīdzināt, konkursā skaņdarbi būs jāizpilda akustiskā versijā," skaidro Dz. Hmieļevskis.

Konkursa aktīvā fāze notiks no marta vidus līdz maija beigām, un tās laikā priekšatlasi izturējušie dalībnieki uzstāsies "Rietumu radio" studijā, dzīvās mūzikas pēcpusdienās, kur tiem akustiskā versijā būs jāizpilda trīs oriģinālkompozīcijas.

Dalībniekus vērtēs "Rietumu radio" izveidota žūrija, savukārt klausītāju viedokli šoreiz noskaidros pēc dalībnieku uzstāšanās video skatījumu statistikas sociālajā tīklā "Facebook".

Konkursa uzvarētājs balvā iegūs iespēju ierakstīt vienu dziesmu profesionālā skaņu ierakstu studijā, kā arī šīs dziesmas iekļaušanu "Rietumu radio" rotācijā.

Konkursa nolikums un pieteikšanās anketa publicēta mājaslapā rietumuradio.lv/durvis.


Sludinājums

glumais
12:43 | 01/03/19
ZIŅOT
(-0)
(7)
+

Ko šis loceklis, kurš kā nevienam nevajadzīgs hlams mētājas no vienas darbavietas uz citu, saprot no mūzikas?

Kurmis
21:05 | 02/03/19
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Domāju, ka neko. Kam tāds slābenais Rietumu radio vispār vajadzīgs?

sloanslimited@gmail.com
14:50 | 15/04/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Mēs piedāvājam visu veidu finanšu aizdevumus @ 3% procentu likmi. Mēs dodam no aizdevumiem robežās no €10,000.00 līdz €50,000,000.00. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem e-pasts tagad: sloanslimited@gmail.com

Whats-app vai zvaniet: +1201865546

sloanslimited@gmail.com
14:50 | 15/04/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Mēs piedāvājam visu veidu finanšu aizdevumus @ 3% procentu likmi. Mēs dodam no aizdevumiem robežās no €10,000.00 līdz €50,000,000.00. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem e-pasts tagad: sloanslimited@gmail.com

Whats-app vai zvaniet: +1201865546

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki