Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Romas dārzā" Muzeju naktī būs koncerti un izstādes


atlikušas 250 zīmes


"Romas dārzā" Muzeju naktī būs koncerti un izstādes (3)

Ceturtdienā, 17. maijā, 2018 | BIRKAS: Muzeju nakts , Romas dārzs , galerija Romas dārzs , koncerts , izstāde
Izdrukāt Ziņot
Etnoprieka grupa "Ogas".
Etnoprieka grupa "Ogas".
FOTO: publicitātes

Galerija "Romas dārzs" šogad pirmo reizi piedalīsies starptautiskajā akcijā "Muzeju nakts", kas notiks sāksies 19.maijā no pulksten 19, informē tās vadītāja Astra Dzērve.

Galerijā ikviens muzeju nakts apmeklētājs aicināts izbaudīt mākslas izstādes, iepazīt galerijas telpas, kas ved vēsturiskās viesnīcas "Roma" pagrabos un izbaudīt koncertus, kas notiks gan galerijas zālēs, gan "Romas dārzs" mājīgajā pagalmā.

Galerijā šobrīd eksponēti mākslinieku Jāņa Lauvas un Edgara Vintera darbi un pēdējo reizi apskatāma mākslinieka Valtera Uztiča vērienīgā kolekcijas gleznu izstāde.

No plkst. 19.30 līdz 20.30 galerijas izstāžu zālē koncertēs čellists Aivis Gailītis un draugi. Čellists Aivis Gailītis savas muzikālās gaitas iesāka Rīgā, P. Jurjāna mūzikas skolā, bet neakadēmiskās mūzikas lauciņā sāka darboties daudzus gadus pēc mūzikas skolas beigšanas, kad pievienojās rokgrupai.

Kopš tā laika pagājuši vairāk kā desmit gadi un uzkrāta pieredze spēlējot tādās grupās kā "Nepilngadīgā Anna", "Klibs Taurenis", "Transcendentālē", "Zāle" un nu jau arī grupā "KAIOO". Paralēli spēlēšanai grupās, ir izveidots arī solo repertuārs un vairākkārt spēlēts dažādos pasākumos.
 
Koncerta programmā Aivis Gailītis kopā ar draugiem atskaņos oriģinālskaņdarbus, kuros var just iezīmes no pasaules mūzikas, no folka un rokmūzikas, kopumā to varētu raksturot kā instrumentālu noskaņu mūziku mūsdienīgā skanējumā.

Savukārt vēsturiskās viesnīcas "Roma" pagalmā Zivju ielā 3 no plkst. 20.30 līdz 21.30 ikviens liepājnieks un pilsētas viesis aicināts uz instrumentālās džeza mūzikas grupas "Jazz for five" koncertu. Grupa "Jazz For Five" uzstāsies piecu pieredzējušu, profesionālu mūziķu sastāvā – Raimonds Gabaliņš (sitamie instrumenti), Imants Meķis (saksofons), Viktors Vtorovs (ģitāra), Vladimirs Stepanovs (basģitāra), Vasilijs Ņesterovičs (taustiņistrumenti) kopā ar solistēm Mariannu un Katrīnu. Programmā skanēs koncertu un deju mūzika dažādām gaumēm.

Vakara noslēgumā pulksten 22 pārsteiguma priekšnesumu sagādās etnoprieka grupa "Ogas", kas ir Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Etnomuzikologijas un pedagoģijas nodaļu studentu ansamblis. Viņu repertuārā ir tradicionālās tautasdziesmas, folkmūzika, ziņģes, tautā iemīļoti meldiņi un danči. Mūziķes spēlē kokles, stabuli, cimbalu, mandolīnu, akordeonu, vijoli, bungas, dzied un iesaista publiku.

Grupas sastāvā ir Diāna Logina – balss, cimbala, vijole, rāmja bungas, Agnese Lukjanova – balss, mandolīna, Evelīna Griņova – balss, akordeons, vargans, Ilze Jurjāne – balss, vijole, kokle un Igeta Gaiķe – balss, kokle, rāmja bungas, tamburīns.

Muzeju naktī galerija "Romas dārzs" būs atvērta līdz pulksten 23.


Sludinājums

?
19:38 | 17/05/18
ZIŅOT
(-1)
(5)
+

Kāpēc Kesītis nav nofotografēts?

Danielle Pinneau
17:43 | 22/05/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Mēs aizdodam naudu ikvienam
Jums, bez šaubām, ir nepieciešams finansējums jūsu mājām, lai izveidotu savu biznesu, darbam, jūsu personīgajām vajadzībām un īpaši nekustamā īpašuma aizdevumiem. Es izsniedzu personīgos aizdevumus. Visi jūsu pieprasījumi sniedz priekšlikumus saistībā ar maksājumu likmēm un iemaksām, un es ar jūsu palīdzību.
e-pasts: daniellepinneau@gmail.com

www.rituel-de-retour-affectif-rapide.com
13:33 | 23/05/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Je suis a votre disposition pour vous aidez a résoudre tous ces problèmes, même les cas les plus désespère : Amour, protection contre les ennemies et les mauvais sorts, guérit l’impuissance, fidélité absolue (affection retrouvé). Fait venir ou revenir la personne que vous aimez, complexe physique et moraux, retour d'affectif rapide, attraction de la clientèle pour les vendeurs, chance dans tous les domaines, réussite dans les affaires, examens, retour affectif, concours et timidité, etc….
Vous pouvez me contactez par ces informations suivante :

Contact Maître SANTOS :
SiteWeb : https://www.marabout-vaudou-occulte.com
SiteWeb : https://www.rituel-de-retour-affectif-rapide.com
SiteWeb : https://www.retour-affectif-ex.wixsite.com/marabout-vaudou
SiteWeb : http://www.sorcier-vaudou.onlc.be
Blog : http://www.magieretouraffectif.unblog.fr
E-Mail : Contact@marabout-vaudou-occulte.com
Tél Bénin :+229 974 585 00 (Joignable aussi sur Whatsapp)

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki