Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Sācies pludmales festivāls "Summer Sound"


atlikušas 250 zīmes


Sācies pludmales festivāls "Summer Sound" (6)

Autors: Alise Pabērza, "Summer Sound"sabiedrisko attiecību speciāliste
Piektdienā, 03. augustā, 2018 | BIRKAS: festivāls , pludmale , Summer Sound
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Publicitātes, Krists Luhaers

Piektdien, 3.augustā, Liepāju pieskandina Latvijā vērienīgākais pludmales festivals "Summer Sound". Festivāla organizatori aicina ņemt vērā ceļu remontdarbus.

Festivāla vārti apmeklētājiem atvērti kopš 3.augusta pulksten 16 un pirmie mākslinieki uz festivāla skatuvēm kāpj pulksten 17. "Summer Sound" galveno skatuvi atklāj lietuviešu mūziķis "Daddy Was A Milkman", pēc tam dodot vārdu pašmāju māksliniekiem Aijai Andrejevai un reperim Gacho, bet piektdienas vakaru uz galvenās skatuves noslēgs vasarīgo ballīšu dīdžejs no Vācijas – Alle Farben.

Uz pārējām festivāla "Summer Sound" skatuvēm piektdienā apmeklētājus priecē "Pienvedēja Piedzīvojumi", Justs, "The Bongo Club", "Singapūras Satīns", "Rīgas Modes", Edavārdi, Igo, "Dzelzs Vilks", "Soundarcade", "Čipsis un Dullais", "Židrūns", "Atom", "Podruga" un citi mākslinieki.  Bet par dejām līdz rītam rūpēsies DJ Toms Grēviņš.

Tāpat būs iespējams baudīt plašo "Summer Sound" kino telts programmu, vērot "DrawOrgy" mākslas darbu tapšanu, izbaudīt adrenalīnu karuseļos un lāzertaga atrakcijās, kā arī iesaistīties citās aktivitātēs.

Festivāla biļetes pret aprocēm var samainīt gan pie festivāla ieejas, gan Rīgā, tirdzniecības centrā "Spice" un Liepājā, tirdzniecības namā "Kurzeme".

Nedēļas nogalē autobraucējiem, dodoties uz festivālu "Summer Sound" Liepājā, jārēķinās ar ceļa remontdarbiem un palēninātu satiksmi vairākos ceļa posmos Kurzemes pusē. Nozīmīgi ceļu būvdarbi pašreiz notiek uz Liepājas šosejas (A9), kur autovadītājiem, braucot no Rīgas puses, jāieplāno papildus laiks ceļā.

Kopā remontdarbi uz Liepājas šosejas notiek vairāk kā 26 kilometru garumā un to šķērsošana no Brocēniem līdz Skrundai var prasīt apmēram stundu.
 
Uz Liepājas šosejas (A9) ir trīs remontposmi:
starp Brocēniem un Saldu (97,5.– 99,7. kilometrs);
aiz Saldus Liepājas virzienā (102,9.– 113,1. kilometrs);
pirms Skrundas (115,7.– 129,6. kilometrs).
 
Ceļa posmā starp Brocēniem un Saldu ir viens luksoforu posms, tāpat arī posmā aiz Saldus – vēl viens luksoforu posms. Šajās luksoforu vietās ātruma ierobežojums ir 50 km/h, bet visā remontdarbu posmā 70 km/h.

Katra luksofora posma izbraukšana var prasīt papildus līdz 10 minūtēm.
 
Ceļa posmā pirms Skrundas piektdien, 3. augustā līdz 15.00 viena kilometra garumā tiks klāts asfalts un satiksmi pa vienu joslu organizēs satiksmes regulētāji. Ātruma ierobežojums šajā vietā būs 50 km/h. Posma izbraukšana prasīs papildu līdz 10 minūtēm. Tomēr jau pēc pulksten 15, kad darbi tiks pabeigti,  satiksmei tiks atvērtas abas joslas un ātruma ierobežojums būs 70 km/h. Arī atgriežoties no festivāla vienīgais ierobežojums šajā posmā būs ātrums – 70 km/h.
 
Aicinām autovadītājus ceļu būvdarbu vietās ievērot satiksmes organizāciju, pagaidu luksoforu signālus un satiksmes regulētāju norādes, lai satiksme caur būvobjektiem noritētu raiti un nerastos sastrēgumi.

Neievērojot satiksmes ierobežojumus, var izraisīt pamatīgus sastrēgumus un apgrūtināt braukšanu sev un citiem satiksmes dalībniekiem.

Uz festivālu iespējams nokļūt arī izmantojot A/S "Pasažieru vilciens" īpašos festivāla reisus – 3. augustā: Rīga (14.07) – Liepāja (17.20) un 5. augustā: Liepāja (12.00) – Rīga (15.10).   vai izmantojot koplietošanas automobīļu nomas "CarGuru" īpašo "Summer Sound" piedāvājumu. Plašāka informācija par "CarGuru" piedāvājumu pieejama "CarGuru" mobilajā lietotnē.

Festivāla aproces arī šogad darbosies kā atlaižu kartes vairākās vietās Liepājā un citās Latvijas pilsētās. Plašāka informācijas par iespējām saņemt atlaides ir pieejama šeit.

Latvijas Valsts policija Liepājā festivālā strādās pastiprinātā režīmā, lai nodrošinātu sabiedrisko kārtību un aicina festivāla apmeklētājus būt atbildīgiem pret sevi un līdzcilvēkiem, pieskatīt savas personīgās mantas un neatstāt bērnus bez uzraudzības.  
Festivāla organizatori atgādina, ka diennakts tumšajā laikā festivāla teritorijā jūrā peldēties nav atļauts.

Festivālā "Summer Sound" uzstāsies amerikāņu rokgrupa Goo Goo Dolls, britu rokgrupa Coasts, vācu dīdžejs Alle Farben, lietuviešu mūziķis Daddy Was a Milkman, pašmāju Musiqq, Gacho, Aija Andrejeva, Labvēlīgais Tips, Dzelzs Vilks, Pienvedēja Piedzīvojumi, Rīgas Modes, Igo, Justs, Sudden Lights, Chris Noah, Marta Ritova, Astra The 22’s, Riga Reggae, Singapūras Satīns, Ozols+Tehnikums, reperi Ansis, Edavārdi un Fakts, dīdžeji Toms Grēviņš un Makree,  Lietuvā dzīvojošais mūziķis Andis Grīva ar grupu Andis Grīva ir WWMM, lietuviešu grupas Colours of Bubbles un Antikvariniai Kašpirovskio dantys, Čipsis un Dullais, Inokentijs Mārpls, Soundarcade, Židrūns, The Bongo Club, Garbanotas Bosistas, The Bad Tones, Múr, Bucharest, PODRUGA, DJ Uldis Rudaks un daudzi citi.
 
Festivāls "Summer Sound" 2018 gadā norisināsies 8. reizi un ir neapšaubāmi kļuvis par vienu no nozīmīgākajiem vasaras mūzikas notikumiem Baltijā. To apliecina tūkstošiem apmeklētāju, kuri ik gadu dodas uz brīnišķīgo Liepājas pludmali, lai baudītu divu dienu muzikālu prieku un atpūtu pašā jūras krastā. Katru gadu festivāls piedāvā vairāk nekā 50 māksliniekus, kā arī rūpējas par daudzveidīgu izklaižu un aktivitāšu programmu.
 
"Summer Sound" 2018 biļešu cenas:
2 dienu biļete – 47 €
2 dienu biļete ar telts vietu – 54 €
Telšu pilsētiņas biļete – 7 €
VIP bilete – 105 €
VIP biļete + autostāvvieta – 120 €


Sludinājums

Improve your english Liepaja!!
10:31 | 04/08/18
ZIŅOT
(-4)
(2)
+

summer sound .is such a stupid name..it is.a name for an opera... total fizzer !! typical that a lavian thinks he or she knows everything and thinks up a name that nobody in the UK or states would ever use.

Dj eirst
12:08 | 04/08/18
ZIŅOT
(-1)
(4)
+

Latviski sakot : Skrien priedē! Anglis atradies!Kam interesē tava darba vieta UK

annis
12:20 | 04/08/18
ZIŅOT
(-2)
(7)
+

Haa, kārtējais ateju mazgātājs viesstrādnieks no UK, piecus vārdus no vergturiem iemācījies, kritizē festivāla nosaukumu!

piecus vardus ko zinu...
15:00 | 04/08/18
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

HOMO SOVIETICUS cenšas runāt angliski

UK podlaižai
12:44 | 04/08/18
ZIŅOT
(-2)
(2)
+

Nomaini birsti! Un beidz vakaros sēdēt "pabos", pierīte jau tā šauri šaura...

mums
15:18 | 04/08/18
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

MACLAREN ;) ASTON MARTIN :) JAGUAR :) MĒS IZGUDROJAM ARĪ SĀKUMĀ "STEAM ENGINE" ..."LIGHT BULB" AND ALL SPORTS

UN JUMS? IR KAUTKAS?

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki