Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Saldās sejas" pēc izklaides aicina visus atgriezties mājās


atlikušas 250 zīmes


"Saldās sejas" pēc izklaides aicina visus atgriezties mājās (5)

Piektdienā, 13. jūlijā, 2018 | BIRKAS: Saldās sejas , Tomass Kleins , Guntars Račs
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Atvērto muzikālo projektu "Saldās sejas" 1985.gadā Liepājā dibināja tolaik vēl maz zināmie mūziķi Tomass Kleins, Guntars Račs, Zigfrīds Muktupāvels un citi, informē "MicRec".

Tolaik tas bija brīvā laika pavadīšanas projekts un dziesmu rakstīšana vairāk bija izklaide. Taču pērnā gada augustā grupa negaidīti atsāka savu darbību, vispirms uzstājoties Guntara Rača autorkoncertā "Dzintaru koncertzālē", bet šī gada pavasarī jau sniedza 20 koncertus piepildītās zālēs visā Latvijā.  Turneja bija veltīta Guntara Rača grāmatas "365" panākumiem.

Starplaikā starp koncertiem grupa ir pastrādājusi arī ierakstu studijā un radījusi jaunu dziesmu "Uz mājām", kas ir stāsts par tiem, kuriem patīk uzdzīvot, bet kuri vienmēr, agri vai vēlu atgriežas mājās. Šoreiz vokālās partijas izpilda ģitārists Tomass Kleins, kā arī grupas jaunākais dalībnieks, talantīgais dziedātājs un ģitārists Jānis Narkevics Juniors.

Šo sestdien grupa sniegs koncertu Zvejnieku svētkos Rojā! Uzstāšanās sāksies ap pulksten 21.30. Nākamie grupas koncerti plānoti šī gada decembrī, kad grupa kopā ar Guntaru Raču dosies savā Ziemassvētku turnejā "Reiz Ziemassvētkos..." .


Sludinājums

yh
07:36 | 14/07/18
ZIŅOT
(-0)
(7)
+

Nosaukums gan tizls.

gaudu
10:25 | 14/07/18
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

dziesma kārtējā!

gaudu
10:26 | 14/07/18
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

un tizla arī!

David Thomas
01:58 | 17/07/18
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

We are direct mandate to providers and facilitators of all types of Bank Guarantee (BG), SBLC for Lease and Purchase. We engage in MTN, PPP programs, MT109, MT799, MT760, Loans, Sale and Lease of Financial Instruments. In addition we have a
track record of 100% deliverance rate with the best workable procedures in the Financial Instruments industry. Our providers are very reliable and ready to transact.

We have an excellent relationship with top rated banks in both Europe and Asia, Stock brokers and financial institutions all over the world. Within a short and transparent transaction period we can provide the SBLC/BG for your Heavy/Light project funding.

We look forward to your cooperation as we establish a successful business relationship. Anticipating your inquiry

Email: tekstructuredfinanceltd@gmail. com
Skype: tekstructuredfinanceltd

Regards
David Thomas
TEK STRUCTURED FINANCE LTD
BROKERS ARE WELCOME

Ryan
00:21 | 19/07/18
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

Sveiki !

Vai jums ir nepieciešams likumīgs un ātrs aizdevumu pakalpojums?
Mēs pašlaik piedāvājam 3% visu veidu aizdevumus, biznesa aizdevumus, individuālos aizdevumus, auto aizdevumus, lauksaimniecības aizdevumus vai projektu finansējumu? Mēs piedāvājam aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām visā pasaulē, parāda konsolidāciju, lai gan jums ir
zemu kredīta rādītāju un grūti iegūt aizdevumus no vietējām bankām vai finanšu iestādēm? , un tagad ir grūti strādāt ar savu banku vai kādu citu finanšu iestādi? Vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums, ja jā, e-pastu mums atpakaļ caur
(ryanloaninvestment001@outlook.com) mēs sniedzam visu veidu aizdevumus.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki