Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Simfoniskais orķestris ziemu sagaidīs džeza noskaņās


atlikušas 250 zīmes


Simfoniskais orķestris ziemu sagaidīs džeza noskaņās

Pirmdienā, 26. novembrī, 2018 | BIRKAS: koncerts , LSO , Lielais Dzintars
Izdrukāt Ziņot

Sestdien, 1.decembrī, pulksten 18 Liepājas Simfoniskais orķestris kopā ar grupu "Framest" koncertzālē "Lielais dzintars" aicina ziemu sagaidīt džeza noskaņās koncertā "Ziemas džezs".

Koncerta pirmajā daļā skanēs Gunāra Rozenberga, Raimonda Paula un Leonarda Bernsteina instrumentālās kompozīcijas. Solopartijas spēlēs Jānis Ķirsis (klavieres) un Matīss Čudars (ģitāra). Savukārt otrajā daļā kopā ar LSO muzicēs vokālā grupa "Framest", un raibajā dziesmu karuselī, kurām aranžējumus veidojis Jānis Ķirsis, savīsies gan latviešu, gan ārzemju komponistu skaņdarbi, gan pazīstamas Ziemassvētku dziesmas, informē orķestra sabiedrisko attiecību speciālists Emīls Dreiblats.

Vokālā grupa "Framest" pastāv kopš 2005. gada, un kopā ar LSO tā uzstāsies četru dziedātāju sastāvā: Beāte Zviedre (soprāns), Rūta Dūduma (alts), Mikus Abaroniņš (tenors) un Jānis Ķirsis (baritons). Jau no darbības sākuma "Framest" ir sadarbojušies ar Latvijā atzītiem un talantīgiem komponistiem un mūziķiem – Raimondu Paulu, Zigmāru Liepiņu, Jāni Lūsēnu un citiem. 2010.gadā "Framest" tika nominēti "Lielās mūzikas balvas" nominācijā "Gada debija", kā arī ieguva skatītāju simpātiju balvu.

Koncertā pie sitaminstrumentu komplekta muzicēs Ivars Arutjunjans, basģitāras un kontrabasa partijas spēlēs Edvīns Ozols, bet saksofonu – Oskars Petrauskis.

Biļetes uz LSO koncertiem pieejamas visās "Biļešu paradīzes" tirdzniecības vietās un www.bilesuparadize.lv.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki