Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Šonedēļ leļļu teātrī – ļoti pieprasītie "Olafa Ziemassvētki"


atlikušas 250 zīmes


Šonedēļ leļļu teātrī – ļoti pieprasītie "Olafa Ziemassvētki" (2)

Otrdienā, 11. decembrī, 2018 | BIRKAS: Leļļu teātris
Izdrukāt Ziņot

Sestdien, 15.decembrī, pulksten 12 un pulksten 14 visi laipni lūgti Leļļu teātrī apmeklēt pērn ļoti populāro Ziemassvētku izrādi "Olafa Ziemassvētki".

Sniegavīrs Olafs ir nodomājis sarīkot pārsteiguma koncertu Ziemassvētku vecītim. Viņš ir uzaicinājis citus pasaku varoņus uzstāties viņa šovā un ieradīsies pati Sniega karaliene. Visam vajadzētu noritēt gludi, ja vien Sniega karalienei neuznāktu "slikts garastāvoklis" un asistents žogvāvere Žoržs nebūtu tik slinks. Par laimi vienmēr pozitīvais Olafs kopā ar saviem draugiem atradīs risinājumu  jebkurai situācijai.

Lomās – Vija Mežale, Denisa Braša vai Inga Dzintare, Ingars Gudermanis, Pēteris Lapiņš (Liepājas teātra aktieris)
Režija un teksts – Lelde Kaupuža
Māksliniece – Inga Ādmine-Stūris

Biļetes iespējams iegādāties vienu stundu pirms izrādes sākuma Leļļu teātra kasē (sestdienās un svētdienās no pulksten 11); Leļļu teātra birojā, 3.stāvā (Rožu laukumā 5/6, darbdienās 9 – 17); rezervējot, zvanot pa tālruni 26594529. Lūgums biļetes iegādāties savlaicīgi.


Sludinājums

Lolita
17:41 | 11/12/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Mēs iesim svētdien bez maksas. Kāpēc sestdien par maksu?

Liepājas Leļļu teātris
12:22 | 12/12/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Sestdien, 15.decembrī, un arī pārējās decembra nedēļas nogalēs, iegādājoties biļetes, Leļļu teātris piedāvā izrādi "Olafa Ziemassvētki", bet šo svētdien, 16.decembrī, Liepājas Latviešu biedrības nama zālē būs iespējams noskatīties muzikālo stāstu "Olafa Ziemassvētki kuplākā pulkā", kurā piedalās Liepājas Leļļu teātra aktieri, Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra bērnu deju kolektīvs “Krustiņi” un vokālā studija “Pērlītes”. Šajā pasākumā ieeja ir bez maksas.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki