Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Šonedēļ Leļļu teātrī pirmizrāde – "Kā Ruksītim gāja"


atlikušas 250 zīmes


Šonedēļ Leļļu teātrī pirmizrāde – "Kā Ruksītim gāja"

Trešdienā, 03. aprīlī, 2019 | BIRKAS: Leļļu teātris , pirmizrāde
Izdrukāt Ziņot

Šajā nedēļas nogalē, sestdien, 6.aprīlī, pulksten 12 un svētdien, 7.aprīlī, pulksten 12 Liepājas Leļļu teātrī pirmizrādi piedzīvos jauniestudējums "Kā Ruksītim gāja".

Izrāde "Kā Ruksītim gāja" veidota pēc Dzidras Rinkules-Zemzares poēmas "Kā Ruksītis ciemos gāja" motīviem, kurā ar dzejoļu un dziesmu palīdzību aktieri izstāsta Ruksīša raibos piedzīvojumus. Šīs izrādes režisore ir Dace Skadiņa ar kuru Leļļu teātrim ir izveidojusies laba sadarbība, jo Dace jau iepriekš ir iestudējusi vairākas interesantas izrādes.

Šajā izrādē stāstīts par Ruksīti un viņa draugiem, kuri sadomāja uzcelt sev jaunu māju. Ar celšanu viņiem gāja visādi, viegli nebija. Netici? Pamēģini pats! Pagulēt, parotaļāties un paēst taču ir daudz jaukāk un vieglāk nekā strādāt. Un vienā tādā strādātnegribēšanas un atpūstiesgribēšanas brīdī Ruksītis nolemj doties prom no mājām pie saviem meža radiem. Gribi zināt, kā Ruksītim gāja? Nāc un noskaties izrādi.

Lomās – Vija Mežale, Denisa Braša, Ingars Gudermanis
Režisore – Dace Skadiņa
Mūzikas autors – Atvars Sirmais
Mākslinieks un scenogrāfs – Didzis Paeglis
Leļļu mākslinieces – Madara Mieriņa, Aija Krūma
Butafori – Uldis Vaičis, Lāsma Vaiče

Biļetes uz pirmizrādēm ir iespējams iegādāties tikai iepriekšpārdošanā – Leļļu teātra birojā, 3.stāvā (Rožu laukumā 5/6) vai arī rezervējot, zvanot pa tālruni 26594529, informē, reklāmas un sabiedrisko attiecību vadītājs Liepājas Leļļu teātris Gundars Čiževskis.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki