Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Spraigā cīņā noteikts amatieru boulinga čempionāta uzvarētājs


atlikušas 250 zīmes


Spraigā cīņā noteikts amatieru boulinga čempionāta uzvarētājs

Trešdienā, 06. decembrī, 2017 | BIRKAS: boulings , Dzintara boulings , Konstantīns Solovjovs , Juris Kibaļčičš , Jānis Treimanis
Izdrukāt Ziņot
Pilsētas čempions Konstantīns Solovjovs.
Pilsētas čempions Konstantīns Solovjovs.
FOTO: Madara Ozola

Otrdien aizvadīts Liepājas amatieru boulinga čempionāta fināla posms. Sezonas noslēdzošās sacensības neizpalika bez vairākiem pārsteigumiem no dalībnieku puses.

Katra turnīra posma astoņi labākie dalībnieki saņēma ieskaites punktus, tādējādi nodrošinot sev labākas iespējas iekļūt fināla astoņniekā.

Katrā spēlē bija cits līderis, tādēļ fināls bija spriedzes un intrigas pilns līdz pēdējam spēles mirklim, kad tika iegūta visu dalībnieku pusfināla un ieskaites punktu kopsumma.

Liepājas amatieru boulinga čempionāta titulu ar 553 punktiem izcīnīja Konstantīns Solovjovs, kurš uzrādīja arī fināla posma labāko rezultātu, iegūstot 222 punktus. Otro vietu ieguva Juris Kibaļčics, kuram kopvērtējumā bija 547 punkti. Trešās godalgotās vietas ieguvējs ir Jānis Treimanis – 543 punkti ar tikai 6 punktu starpību.

"Dzintara Boulings" aicina netradicionāla sporta veida piekritējus trenēties un gatavoties nākamā gada Liepājas amatieru boulinga čempionātam.

Piedalīties un uzvarēt var ikviens – gan visi iepriekšējo posma dalībnieki, gan arī tie, kuri nebija paspējuši izjust boulinga spēles garšu, bet vēlas izmēģināt ko jaunu savā ikdienā un ir gatavi jauniem izaicinājumiem.

Jaunākā informācija par turnīriem tiks publicēta "Dzintara boulings" mājas lapā www.dzintaraboulings.lv un "Dzintara boulinga" lapā www.facebook.com, kā arī zvanot pa tālruni 26669440.

Liepājas pilsētas amatieru boulinga čempionātu organizē atpūtas un izklaides centrs "Dzintara boulings" sadarbībā ar Liepājas pilsētas domes sporta pārvaldi.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki