Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Summer Sound" izziņo jaunu skatuvi un pasākumus


atlikušas 250 zīmes


"Summer Sound" izziņo jaunu skatuvi un pasākumus

Pirmdienā, 03. jūnijā, 2019 | BIRKAS: Summer Sound , koncerts , Juliannas pagalms
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Festivāls "Summer Sound" sadarbībā ar radio SWH un akciju sabiedrību "Aldaris" piedāvā skatuvi "Barley Bros./Radio SWH priekšnams skatuve".

Tā klausītājus pulcēs jau festivāla ieskaņas pasākumos Liepajā, informē organizatoru pārstāve Alise Pabērza.

Trešdien, 31.jūlijā, un ceturtdien, 1.augustā, "Barley Bros./Priekšnams" skatuve atradīsies liepājnieku iecienītajā atpūtas vietā – "Juliannas pagalms", bet festivāla dienās, 2. un 3. augustā, skatuve priecēs "Summer Sound" apmeklētājus festivāla teritorijā.

Uz "Barley Bros./Priekšnams" skatuves uzstāsies The Coco’nuts, Indygo, Patrisha, Kris&Oz, Rock’n’Berries, Maia, IALAZ, Blue Jean Serenade, Funky Gang, Agnese Stengrevics, Jurga, Neon Saturdays, Simple Man, Fools On Parade, Alise Haijima, Frequent Mood, Tornhill, B Optimist, Mazie Meža Dīvainīši, Mark Flesh, Sapņu Fragmenti, Inqognito un Mārtiņš Grunte. Precīzas uzstāšanās dienas un laiki tiks izziņoti festivālam tuvojoties.  

Iepriekš festivāls "Summer Sound" ir izziņojis čigānu panka karaļus Gogol Bordello, pasaules elektroniskās mūzikas topu līderi Sigala, lietuviešu elektroniskās mūzikas uzlēcošo zvaigzni Dynoro, nīderlandiešu DJ duetu The Him  un labākās pašmāju grupas un izpildītājus – Bermudu Divstūris, The Sound Poets, Aija Andrejeva, Jānis Stībelis, ansis, Carnival Youth, Labvēlīgais tips, Laime Pilnīga, Very Cool People feat. ansis, Edavārdi un Kristīne Prauliņa, Viņa, Double Faced Eels, Makree (Live), Chris Noah, leģendāro festivāla dīdžeju Tomu Grēviņu, DJ Aspirīns, DTD, ekstravaganto apvienību Ziedu Vija, lietuviešu Jauti, Jurga un Antikvariniai Kašpirovskio Dantys un vēl citus māksliniekus. Tuvojoties festivālam mākslinieku saraksts tiks papildināts.

“Mēs esam gandarīti, ka mūsu ilggadējie sadarbības partneri un draugi arvien vairāk iesaistās festivāla organizēšanā un atbalsta mūs gan aktivitātēs pirms festivāla, gan festivāla laikā, šajā gadījumā sniedzot visiem festivāla "Summer Sound" viesiem iespēju baudīt gan jauno, uzlēcošo zvaigžņu uzstāšanās, gan jau skatuvi pieradinājušo grupu un mākslinieku performances.” stāsta festivāla organizators Uldis Pabērzis.
 
Biļetes: summersound.lv. Divu dienu biļetes cena: 42 eiro, līdz 9.jūnijam, pēc 9.jūnija – 47 eiro.

Festivāls "Summer Sound" 2019. gadā norisināsies 9. reizi un ir neapšaubāmi kļuvis par vienu no nozīmīgākajiem vasaras mūzikas notikumiem Baltijā. To apliecina tūkstošiem apmeklētāju, kuri ik gadu dodas uz brīnišķīgo Liepājas pludmali, lai baudītu divu dienu muzikālu prieku un atpūtu pašā jūras krastā. Katru gadu festivāls piedāvā vairāk nekā 50 māksliniekus, kā arī rūpējas par daudzveidīgu izklaižu un aktivitāšu programmu.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki