Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Summer Sound" piedāvās koncertus nedēļas garumā


atlikušas 250 zīmes


"Summer Sound" piedāvās koncertus nedēļas garumā

Otrdienā, 10. jūlijā, 2018 | BIRKAS: Summer Sound , koncerts , Pētertirgus , Juliannas pagalms , LiepU
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Ar Pilsētas skatuves koncertiem festivāls "Summer Sound" dažādās Liepājas vietās nedēļas garumā ieskandinās 3. un 4. augustā notiekošo festivālu, informē organizatori.

"Summer Sound" festivāls dodas ārpus ierastās teritorijas robežām un nedēļas nogales rāmjiem, piedāvājot koncertus trīs dažādās vietās Liepājā, trīs vakarus pēc kārtas. "Summer Sound" festivāla ieskaņas koncertos Pilsētas skatuves kopumā uzstāsies 15 pašmāju jaunie un jau zināmie mūziķi un dīdžeji, tajā skaitā arī Liepāju pārstāvošie mākslinieki. Uz trīs dažādām skatuvēm kāps The Coconuts, Mārtiņš Dambis & Co, NiklāvZ, Funky DJ Elegant, The Mary Jane, Greg John, Blue Jean Serenade, Quartet of Five, Sub Scriptum, DJ Martin Birch, Plastic Dummy, Numbers, Chimbars, NeimoM, Four Minute Man.

Koncerti norisināsies trīs vakarus – 31. jūlijā, 1. un 2. augustā. Par koncertvietām ir izvēlētas vietas, kurās nav ierasts baudīt mūziķu uzstāšanās – Liepājas Pētertirgū, Kuršu ielā 11, pie ieejas Liepājas Universitātē, Lielā ielā 14 un Juliannas pagalmā, Friča Brīvzemnieka ielā 7. Pilsētas skatuves koncertos ieeja ir bez maksas.

"Festivāls aizvien vairāk pievērš uzmanību un uzsver priekšrocības, ko dod tā atrašanās Liepājā. Pilsēta dod brīnišķīgas iespējas izmantot esošo infrastruktūru, lai varētu nodrošināt iespēju baudīt mūziku, citas mākslas un garšas gan iedzīvotājiem, gan tās viesiem. Šogad speram pirmo soli šajā virzienā – dodoties ārpus festivāla ierastās telpas un laika”, par Pilsētas skatuves koncertu ideju stāsta "Summer Sound" festivāla direktors Uldis Pabērzis.

Ar šiem koncertiem tiks ieskandināta "Summer Sound" festivāla nedēļa, kura noslēgsies ar pašu festivālu nedēļas nogalē 3. un 4. augustā, Liepājas pludmalē.

Šobrīd tirdzniecībā ir pieejamas grupas biļetes, kas ļauj iegādāties sešas biļetes par piecu biļešu cenu. Festivāla biļetes var iegādāties summersound.lv

"Summer Sound" festivālā uzstāsies amerikāņu rokgrupa Goo Goo Dolls, britu rokgrupa Coasts, vācu dīdžejs Alle Farben, lietuviešu mūziķis Daddy Was a Milkman, pašmāju Musiqq, Gacho, Aija Andrejeva, Labvēlīgais Tips, Dzelzs Vilks, Pienvedēja Piedzīvojumi, Rīgas Modes, Igo, Justs, Sudden Lights, Chris Noah, Marta Ritova, Astra The 22’s, Riga Reggae, Singapūras Satīns, Ozols+Tehnikums, reperi Ansis, Edavārdi un Fakts, dīdžeji Toms Grēviņš un Makree,  Lietuvā dzīvojošais mūziķis Andis Grīva ar grupu – Andis Grīva ir WWMM, lietuviešu grupas Colours of Bubbles un Antikvariniai Kašpirovskio dantys, Čipsis un Dullais, Inokentijs Mārpls, Soundarcade, Židrūns, The Bongo Club, Garbanotas Bosistas, The Bad Tones, Múr, Bucharest, PODRUGA, DJ Uldis Rudaks un daudzi citi.

"Summer Sound" festivāls 2018 gadā norisināsies 8. reizi un ir neapšaubāmi kļuvis par vienu no nozīmīgākajiem vasaras mūzikas notikumiem Baltijā. To apliecina tūkstošiem apmeklētāju, kuri ik gadu dodas uz brīnišķīgo Liepājas pludmali, lai baudītu divu dienu muzikālu prieku un atpūtu pašā jūras krastā. Katru gadu festivāls piedāvā vairāk nekā 50 māksliniekus, kā arī rūpējas par daudzveidīgu izklaižu un aktivitāšu programmu.

"Summer Sound" 2018 biļešu cenas:
2 dienu biļete – 42 €
2 dienu biļete ar telts vietu – 49 €
Telšu pilsētiņas biļete – 7 €
VIP bilete – 100 €
VIP biļete + autostāvvieta – 115 €


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki