Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Svētdien būs pasākums bērniem "Lote un muša Jāks"


atlikušas 250 zīmes


Svētdien būs pasākums bērniem "Lote un muša Jāks"

Ceturtdienā, 13. jūnijā, 2019 | BIRKAS: Jūrmalas parks , Leļļu teātris , bērnu rotaļu laukums
Izdrukāt Ziņot

Liepājas Leļļu teātris piedāvā pavadīt jūnija svētdienas ģimeniskā atmosfērā kopā ar drosmīgo suņumeiteni Loti un viņas draugiem.

Tūlīt jau atkal klāt ir svētdiena un kārtējais pasākums Jūrmalas parkā ar Loti un viņas draugiem, kurā bērniem būs iespēja noskatīties nelielu izrādi par Lotes piedzīvojumiem. Bērni ar vecākiem varēs arī piedalīties dažādās rotaļās un aktivitātēs kopā ar Loti, Lotes draugu Bruno un mušu Jāku, informē Liepājas Leļļu teātra reklāmas un sabiedrisko attiecību vadītājs Gundars Čiževskis.

Šo svētdien, 16.jūnijā pulksten 12 Jūrmalas parkā esat laipni lūgti uz pasākumu "Lote un muša Jāks" – Lotei un viņas draugiem visvairāk patīk rotaļāties un katru dienu atklāt kaut ko jaunu. Gulēšana, viņasprāt, ir zemē nomests laiks. Muša Jāks ir gluži citās domās. Viņas misija un galvenais uzdevums – rūpēties, lai visi ir laikus aizgājuši gulēt un pamodināt visus no rīta.

Tiekamies Jūrmalas parkā pie bērnu laukuma!

Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Liepājas Leļļu teātra mājaslapā www.liepajaslelles.lv, kā arī Leļļu teātra sociālo tīklu facebook.com un instagram.com kontos.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki