Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Svinēs zīmola "Red Sun Buffet" četru gadu dzimšanas dienu


atlikušas 250 zīmes


Svinēs zīmola "Red Sun Buffet" četru gadu dzimšanas dienu (1)

Piektdienā, 30. maijā, 2014 | BIRKAS: Red Sun Buffet , pludmale , tūrisms , suvenīri , koncerts
Izdrukāt Ziņot

Šīs nedēļas nogalē Liepājas pludmalē notiks "Red Sun Buffet" zīmola četru gadu dzimšanas dienas svinības ar dzīvās mūzikas vakariem un nakts ballītēm.

"Četru gadu laikā "Red Sun Buffet" ir izaudzis no eksperimentāla pludmales bāra līdz vienai no populārākajām izklaides vietām pilsētā, un šobrīd bārus ar "Red Sun Buffet" zīmolu var atrast trīs vietās Liepājā. Līdz šim sasniegtais ir grūta darba rezultāts, kura laikā esam centušies izzināt liepājnieku un pilsētas viesu vēlmes, lai katru gadu piedāvātu kaut ko jaunu un vēl nebijušu. Šis gads nebūs izņēmums," stāsta "Red Sun Buffet" īpašnieks Mareks Alberts.

Pirms gada pludmales sezonas sākumā tika radīta suvenīru līnija "I Love Liepāja", savukārt šogad, līdz jūnija beigām, ceļu pie atpūtniekiem sāks dažādu pludmales atribūtu līnija "Liepāja Beach". Pludmales apmeklētājiem plānots piedāvāt īpašas saulesbrilles, pludmales somas, čības, cepures un citas atpūtai jūras krastā noderīgas lietas.

Šīs sezonas jaunums būs arī regulāri dzīvās mūzikas vakari, kas sākās jau pagājušajā nedēļā un turpināsies visu vasaru. Šonedēļ, sestdien pulksten 20, pludmales bāra "Red Sun Buffet" apmeklētājus priecēs muzikālā apvienība "Ornaments", kuru veido divi talantīgi Liepājas jaunieši Laura Dudare un Dzintars Šusts. Abu mūziķu sadarbība sākusies 2012.gada nogalē, un tās pamatu veido akustiskais džezs, folkmūzika, kā arī meditatīvas un viegli klausāmas intonācijas.

7.jūnijā pludmales "bufetē" uzstāsies Emīls Dreiblats un Aleksandrs Krasavins no grupas "Willow Farm", bet 14.jūnijā – saksofonists un vokālists Uldis Veigurs.

Tāpat aicinām liepājniekus un pilsētas viesus apmeklēt sestdien un svētdien Liepājā notiekošos svētkus visai ģimenei "Lielmutis Fricis un Lielmute Marta", kuru laikā Jūrmalas parkā notiks vairāk nekā 20 radošās darbnīcas, dažādu radošo kolektīvu uzstāšanās, deju svētku lielkoncerts, kā arī mazuļu rāpošanas sacensības, ratiņu parāde un citi pasākumi, informē "Red Sun Buffet" vadītājs Mareks Alberts.


Sludinājums

Bufetniece
12:07 | 30/05/14
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Sen to dzertuvi aizklapēt

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki