Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Tirdzniecības centrā "XL Sala" būs rūķu ciems


atlikušas 250 zīmes


Tirdzniecības centrā "XL Sala" būs rūķu ciems

Piektdienā, 21. decembrī, 2018 | BIRKAS: XL Sala , Ziemassvētki , tirdziņš
Izdrukāt Ziņot

Jau šo svētdien, 23. decembrī, Ziemassvētku vecītis vērs savu dāvanu maisu un gaidīs visus ciemos tirdzniecības centrā "XL Sala" no pulksten 13 līdz 15.

Svētkos rūķu ciemā ar Ziemassvētku melodijām uzstāsies vokālais ansamblis "Šokolāde" un rūķu vadībā darbosies piparkūku izgreznošanas darbnīcas. Pasākums notiek bez maksas.

Brīvos brīžos rūķi tirdzniecības centra "Egļukalnā" bauda iemīļotos ziemas priekus, jo dāvanas jau sarūpētas visiem bērniem. Ziemassvētku vecītis atlasījis savus labākos stāstus un ir gatavs uzklausīt skaitāmpantiņus, un mazo stāstnieku kvēlākos sapņus.

Gaisā virmos piparkūku smarža un rūķu vadībā darbosies piparkūku izgreznošanas darbnīcas. Ar saldo un krāsaino glazūru ikviens varēs pats izdekorēt un izveidot savu unikālo Ziemassvētku  piparkūku.

Savukārt, par muzikālo noskaņu rūpēsies vokālais ansamblis "Šokolāde", kas apmeklētājus priecēs ar skaistākajām Ziemassvētku dziesmām.

Svētki tirdzniecības centrā "XL Sala" turpināsies arī 30. decembrī, kad gaidāms Edija Šnipkes un Jāņa Strazda svētku koncerts.

Pasākumus organizē pasākumu aģentūra "Lemon Pepper Events".


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki