Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Tūkstoši līksmo pirmajā festivāla "Summer Sound" naktī


atlikušas 250 zīmes


Tūkstoši līksmo pirmajā festivāla "Summer Sound" naktī (1) Festivāla

Autors: Alise Pabērza, "Summer Sound"sabiedrisko attiecību speciāliste
Sestdien, 04. augustā, 2018 | BIRKAS: festivāls , Summer Sound , pludmale
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Zaiga Šteina

Tūkstošiem viesu aizvadījuši vienu no gada karstākajām naktīm Liepājas pludmalē, festivālā "Summer Sound".

Uz galvenās festivāla skatuves kāpa iemīļotais lietuviešu mūziķis "Daddy Was A Milkman", dzīvespriecīgā latviešu dīva Aija Andrejeva, kā arī populārais reperis Gacho, bet vācu dīdžeja Alle Farben uzstāšanās iegrieza festivāla apmeklētājus karstās dejās, kuras turpinājās pludmalē līdz pat rītam.

"Šogad laikapstākļi mūs tiešām lutinājuši, šodien gan tiek solīta nedaudz vēsāka diena un festivāla apmeklētāji noteikti novērtēs spirgtu vēja brīzi. Esam gandarīti, ka festivāla jauninājumi, kā kino telts un jaunās skatuves, guvušas atsaucību apmeklētāju vidū. Tāpat festivāla programmā šogad atrodami dažādu mūzikas žanru pārstāvji, kas pulcināja klausītāju pūļus pie skatuvēm gan pludmalēm, gan parkā", stāsta festivāla organizators Uldis Pabērzis.
Diemžēl loģistikas problēmu dēļ, britu rokgrupa Coasts ir atcēluši savu šī vakara uzstāšanos festivālā.  Festivāla organizatoru un Coasts atvainojas par sagādātajām neērtībām, bet aktuālākajām programmas izmaiņām līdzi sekot var "Summer Sound" mobilajā aplikācijā un sociālajos tīklos.
Šovakar festivālā uzstāsies amerikāņu rokgrupa Goo Goo Dolls, Musiqq, Laura Rizzotto, ansis, Ozols+Tehnikums, Laika Suns, Chris Noah, Sudden Lights, Bucharest, Labvēlīgais Tips, Garbanotas Bosistas, DJ Kārlis Zariņš, DJ Toms Grēviņš un daudzi citi.

Nedēļas nogalē autobraucējiem, dodoties uz festivālu "Summer Sound" Liepājā, jārēķinās ar ceļa remontdarbiem un palēninātu satiksmi vairākos ceļa posmos Kurzemes pusē. Nozīmīgi ceļu būvdarbi pašreiz notiek uz Liepājas šosejas (A9), kur autovadītājiem, braucot no Rīgas puses, jāieplāno papildus laiks ceļā:
Kopā remontdarbi uz Liepājas šosejas notiek vairāk kā 26 kilometru garumā un to šķērsošana no Brocēniem līdz Skrundai var prasīt apmēram stundu.
 
Festivāla aproces arī šogad darbosies kā atlaižu kartes vairākās vietās Liepājā un citās Latvijas pilsētās. Plašāka informācijas par iespējām saņemt atlaides ir pieejama šeit.

Festivālā "Summer Sound" uzstāsies amerikāņu rokgrupa Goo Goo Dolls, britu rokgrupa Coasts, vācu dīdžejs Alle Farben, lietuviešu mūziķis Daddy Was a Milkman, pašmāju Musiqq, Gacho, Aija Andrejeva, Labvēlīgais Tips, Dzelzs Vilks, Pienvedēja Piedzīvojumi, Rīgas Modes, Igo, Justs, Sudden Lights, Chris Noah, Marta Ritova, Astra The 22’s, Riga Reggae, Singapūras Satīns, Ozols+Tehnikums, reperi Ansis, Edavārdi un Fakts, dīdžeji Toms Grēviņš un Makree,  Lietuvā dzīvojošais mūziķis Andis Grīva ar grupu Andis Grīva ir WWMM, lietuviešu grupas Colours of Bubbles un Antikvariniai Kašpirovskio dantys, Čipsis un Dullais, Inokentijs Mārpls, Soundarcade, Židrūns, The Bongo Club, Garbanotas Bosistas, The Bad Tones, Múr, Bucharest, PODRUGA, DJ Uldis Rudaks un daudzi citi.Attēli:

Sludinājums

FRT
16:19 | 10/08/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Do you need a loan? If yes! Contact FIFO Capitals and Mortgages Limited ® for small and large loans amount. We give out loan at 2% interest rate. Contact us today via E-mail at,,,((FIFOCapitals@gmail.com)),,, We also give out from. £5 thousand Pounds to 100 million Pounds for individuals and companies, the credit is open to all regardless of nationality....

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki