Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Uzstāsies ansamblis "Reiz bija.." un kapela "Skani"


atlikušas 250 zīmes


Uzstāsies ansamblis "Reiz bija.." un kapela "Skani"

Sestdien, 12. augustā, 2017 | BIRKAS: Gulbju dīķis , koncerts , Bērnu rīts , Beztemata
Izdrukāt Ziņot
Kapela "Skani".
Kapela "Skani".

Sestdien, 12.augustā, pulksten 16 pie Gulbju dīķa muzikālajā pēcpusdienā uzstāsies vācu biedrību asociācijas ansamblis "Es war einmal.." un bērnu un jauniešu kapela "Skani".

Savukārt svētdien, 13.augustā, pulksten 12 Jūrmalas parka bērnu laukumā notiks vasaras bērnu rīts kopā ar Liepājas Ceļojošo cirku "Beztemata", kuri mazajiem apmeklētājiem piedāvās ceļojumu pasaku pasaulē ar arābu tautas pasaku "Aladina Brīnumlampa", informē Kultūras pārvaldes attīstības projektu vadītāja Daira Bērtule.

Liepājas vācu biedrību asociācijas "Vācu nams Liepāja"  ansamblis "Es war einmal.." dibināts 2011. gadā.  Ansamblis ir piedalījies četros Baltijas valstu Vācu biedrības Dziesmu svētkos Klaipēdā, Liepājā, Kauņā un Tartu. Ansamblis labprāt muzicē dažādos pasākumos, izpildot dziesmas vācu valodā un popularizējot vācu kultūru.

Tostarp Vācu kultūras centram, kurš darbojas kopš 2010.gada, izveidojusies  cieša sadarbība ar kapelu "Skani". Kapelā darbojas un muzicē gan jaunieši, gan vecāka gada gājuma cilvēki, popularizējot vācu tautas mūziku. Kapela piedalījusies Baltijas valstu vācu biedrību Dziesmu svētkos Lietuvā, Latvijā un Igaunijā, kā arī Baltic festivālā Rīgā. Savukārt, piedaloties Kurzemes NVO starpkultūru festivālā Saldū un Brocēnos, 2017. gadā iegūts pirmās pakāpes diploms.

Savukārt, svētdien, 13. augustā, bērnu laukumā, būs iespēja satikties un priecāties kopā ar  Liepājas ceļojošo cirku "Beztemata". Arābu tautas pasaku "Aladina Brīnumlampa" stāstīs par delverīgo Aladinu un viņa piedzīvojumiem, kā arī satikšanos ar burvi Džinu, Sultānu un daiļo princesi. Izrādi caurvīs cirka triki, spēles, rotaļas un vizuālās darbnīcas.

Vasaras bērnu rīti norisināsies katru augusta svētdienu, kur jautrību ar izrādēm, rotaļām, dziesmām un citām izdarībām uzturēs Liepājas ceļojošais cirks "Beztemata".

Liepājas Kultūras pārvalde informē, ka sliktu laikapstākļu dēļ gan muzikālā pēcpusdiena pie Gulbju dīķa, gan vasaras bērnu rīti var tikt atcelti.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki