Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Uzstāsies Jorans Šteinhauers un "Ziemassvētnieki"


atlikušas 250 zīmes


Uzstāsies Jorans Šteinhauers un "Ziemassvētnieki" (1)

Trešdienā, 20. decembrī, 2017 | BIRKAS: Kursas putni , koncerts , Jorans Šteinhauers , Guntis Veilands , Ziemassvētki
Izdrukāt Ziņot

Šajā nedēļas nogalē kultūrvietā "Kursas Putni" paredzēti divi koncerti. Piektdien, plkst.21:00 uzstāsies Jorans Šteinhauers un apvienība "Ziemassvētnieki".

Savukārt sestdien pulksten 22 koncertēs uzlecošā Rīgas zvaizgne Madara Mūra.

Piektdien mūziķis un "Paldies latiņam" autors Jorans Šteinhauers, komponists Guntis Veilands un visi pārējie Ziemassvētnieki aicina uz kopīgu Ziemassvētku sadziedāšanos. Apvienība atgriežas Liepājā pēc 2 gadu pārtraukuma, lai koncertētu, sadziedātos un kopīgi svinētu Ziemassvētkus. Būs arī viesi no zināmās Eirovīzijas grupas "Aarzemnieki".

Sestdien ar savu pirmo koncertu Liepājā viesosies talantīgā Madara Mūra ar savu pavadošo grupu. Mūra ir jauna komponiste no Jelgavas puses un šonedēļ izdod savu debijas albumu ar nosaukumu "Under Allure". Viņa uzstājas ar trīs grupas biedriem – Kristu Krūskopu (elektriskā ģitāra), Normundu Krišjānu (basģitāra) un Alfrēdu Sebri (bungas). Sestdien izpildīts tiks gan albuma (indie pop, soft rock) repertuārs, gan dažas latviešu valodā rakstītās dziesmas.

Kultūrvieta "Kursas Putni" atrodas Juliannas Pagalmā, Kuģinieku ielā 5/Fr.Brīvzemnieka ielā 7, līdzās restorānam "MO Liepāja" un alus bāram "Miezis un Kompānija."


Sludinājums

Jānis
12:16 | 20/12/17
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Hei, Joran, vecozēn !!!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki