Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Vecajā vikingā" muzicēs populārā kantrī grupa "Tālbraucēji"


atlikušas 250 zīmes


"Vecajā vikingā" muzicēs populārā kantrī grupa "Tālbraucēji"

Sestdien, 15. oktobrī, 2016 | BIRKAS: Vecais vikings , Tomass Kleins
Izdrukāt Ziņot
Grupa  "RR-Band" no Cēsīm.
Grupa "RR-Band" no Cēsīm.
FOTO: Publicitātes

Sestdien, 15. oktobrī, divos stāvos restorāna-kluba "Vecais vikings" (Stendera ielā 18) viesus gaida skanīga mūzika dažādām gaumēm.

Baudot vakariņas no īpašās oktobra ēdienkartes, otrajā stāvā no pulksten 19 muzicēs liepājnieks, visiem labi zināmais ģitārists, vokālists un mūzikas autors Tomass Kleins. Pulksten 22 uz skatuves kāps Latvijas slavenā kantrī mūzikas grupa "Tālbraucēji".

Tā ir dibināta 2006. gada janvārī, kad kopā sanāca muzikanti no dažādām Latvijas vietām – Mārupes, Aizkraukles, Neretas, Siguldas un Malnavas. Tas, ka grupas dalībnieki nebija no vienas vietas un pilsētas arī kalpoja par pamatu grupas nosaukuma izvēlei – "Tālbraucēji". Gadu gaitā grupas sastāvs ir mazliet mainījies, bet vēl joprojām mūziķi ir no dažādām Latvijas vietām. Piemēram, daudzu grupas dziesmu mūzikas un teksta autors, ritmģitārists un vokālists Aigars Pomaskovs nāk no Mārupes. Tālis Gžibovskis (sitaminstrumenti), kas iepriekš spēlējis arī grupās "Eolika", "Sīpoli", "Vecās mājas" – pārstāv Līvānus, bet Aivars Vitkovskis, basģitārists, vokāls – sevi piedēvē Skrīveriem, tomēr biežāk sastopams Rīgā. Šobrīd mūzikas grupās "Tālbraucēji" solo ģitāru spēlē bijušais grupas "Zodiaks" dalībnieks  Dzintars Sāgens, bet vijoli un  klavieres – Uģis Pētersons. Grupas  "Tālbraucēji" tautā iemīļotās dziesmas  "Liepas", "No skropstām", "Diena no dienas", "Mājupceļš" u.c būs dzirdamas arī 15. oktobrī.

Uz restorāna-kluba "Vecais vikings" pirmā stāva skatuves, pulksten 24 uzstāsies grupa  "RR-Band" no Cēsīm. Profesionālā, atraktīvā un daudzpusīgā grupa, kuras sastāvu veido mūziķi, kas skatuves pieredzi guvuši tādās grupās kā "Enhet", "Brute Chant", "Rollmans Band", "Miks Dukurs" un daudzās citās. Šīs grupas vokāliste ir Anete Irkle (iepriekš Zālīte), kas ir konkursa "Eirovīzija 2009" dalībniece, Baltā kora soliste TV3 šovā "Koru kari", konkursa "Baltijas talants", titula "Valletas talants 2008" ieguvēja un vairāku Latvijas un starptautisko konkursu laureāte. Grupas "RR-Band" bundzinieks ir slavenais Reinis Reķis, kurš popularitāti ieguva 2009. gadā piedaloties šova "Latvijas Zelta talanti" finālā, bet 2015. gadā, Reinis bungu vietā izmantojot trīs daiļavu dibenus, radīja pikantu video, kurā apspēlēta populārā filmas "Mission Impossible" tēma.  Pārējo grupas "RR-Band" sastāvu veido Aigars Māls – ģitāra, Māris Radziņš – ritma ģitāra un Dainis Kriķis – basģitāra. Sestdien grupa "RR-Band" izpildīs kaverversijas angļu un latviešu valodā.

Galdiņu rezervācija pa tālruni: 29195198

Ieeja bez maksas.
 


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki