Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Viesosies Juris Kaukulis ar "Jauno Jāņu Orķestri"


atlikušas 250 zīmes


Viesosies Juris Kaukulis ar "Jauno Jāņu Orķestri"

Trešdienā, 16. maijā, 2018 | BIRKAS: koncerts , Fontaine palace
Izdrukāt Ziņot

Juris Kaukulis un jaunā folka apvienība JJO ("Jauno Jāņu Orķestris") piektdien, 18.maijā, pulksten 23 aicina uz jaunā albuma "Ieviņa" atklāšanas koncertu klubā "Fontaine Palace".

Apvienība "Jauno Jāņu Orķestris" ir dzimusi kā grupas "Dzelzs vilks" folkmūzikas atvasinājums, turpina darboties neatkarīgi Jura Kaukuļa vadībā, nosaukumā lietojot saīsinājumu "JJO".

"Tā ir enerģija no intīmiem čukstiem līdz mežonīgām dejām. Turpinām sakausēt simtgadīgas tautasdziesmas ar cilvēcisku attiecību stāstiem no jauna radītā mūzikā," par jauno JJO albumu "Ieviņa" saka Juris Kaukulis.
 
Koncertā uzstāsies JJO mūziķi: Juris Kaukulis (balss, ģitāra), pazīstamais bundzinieks Artis Orubs (sitaminstrumenti), Kaspars Tobis (sintezatori), Ieva Strode (balss, vijole) un Valērijs Cīrulis (balss, mandolīna), kā arī grupas jaunākais dalībnieks - Andris Veinbergs (kontrabass).

Albuma atklāšanas koncertā skanēs dziesmas no JJO jaunā albuma "Ieviņa", bet klausītājus priecēs arī jau daudziem labi zināmās dziesmas no "Dzelzs vilka" tautasdziesmu repertuāra, kā arī mūzika no JJO pirmā albuma "Kālabad".


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki