Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Ziemas Pērļu medības, modes skate un citas labas lietas


atlikušas 250 zīmes


Ziemas Pērļu medības, modes skate un citas labas lietas (3)

Ceturtdienā, 29. novembrī, 2012 | BIRKAS: UPB , Big Fish , Ilze Freimane , svētki
Izdrukāt Ziņot
Tērps no Jolantas Ozollapas kolekcijas.
Tērps no Jolantas Ozollapas kolekcijas.
Tērps no Jolantas Ozollapas kolekcijas. Tērps no Jolantas Ozollapas kolekcijas. Tērps no Jolantas Ozollapas kolekcijas. Tērps no Jolantas Ozollapas kolekcijas.

8.decembrī dzīvesstila noliktavā „BigFish (Lielā Zivs) visu dienu no 12.00 līdz 16.00 notiks svētki „Spoži un silti”, kuriem sagatavota plaša programma.

Kā portālu informēja “UPB” mārketinga direktore Ilze Freimane, programmā paredzēti daudzi skaisti pasākumi, kā "AndeleMandele", Liepājas mākslinieku izstādes „Klusā daba” atklāšana, baleta uzvedums „Prieka noslēpums”, būs „Cherry picking” krāsainās gaismas virtenes, kas šobrīd ir ļoti populāras un pieprasītas galvaspilsētā, jo ļauj katram pašam izveidot savas oriģinālās virtenes. Tāpat būs zemnieku saimniecības "Īve" eglīšu tirdzniecība, darbosies eglīšu mantiņu krāsošanas darbnīca bērniem, muzicēs Ivo Grīsniņš- Grīslis.

Pulksten 14.30 sāksies modes dizaineres Jolantas Ozollapas jaunāko tērpu un aksesuāru modes skate „Eņģeļa pieskāriens”.

Ja tērpiem un aksesuāriem var piemērot apzīmējumu „mākslas darbi”, tad, šādu raksturojumu noteikti pelnījusi modes dizainere Jolanta Ozollapa, kuras modes skates vienmēr izraisa neviltotu apbrīnu, cieņu un ir plaši apmeklētas.

Tiem, kuri nolēmuši 8.decembrī apmeklēt dzīvesstila noliktavu „BigFish”, būs ekskluzīva iespēja pašiem pirmajiem redzēt mākslinieces jaunāko veikumu, kurā būs vairāk nekā divdesmit jauni kolekcijas tērpi: eleganti kašmira mēteļi, izšūti zābaki, viegli gaistošs zīds, mežģīnes, barokāli materiāli, grezni izšuvumi.

Tērpties pārliecinoši un eleganti, reizē saglabājot šarmu un sievišķīgu noslēpumu, ir katras sievietes sapnis. Skates laikā būs iespēja tērpus aplūkot un arī iegādāties.

Pēc Liepājas, modes skate 15.decembrī būs skatāma arī Rīgā.

„AndeleMandele”, kurai šoreiz dots nosaukums „Ziema.Svētki”, 8. decembra pievērsīsies tēmai „Pērļu medības”. „Andeles” dalībnieces aicinātas piedāvāt pircējām savas Jaungada un Ziemassvētku svētku balles spožās drēbes, kā arī apģērbu, apavus, kas sildīs mūs drēgnajos ziemas vakaros.

Arī šoreiz „AndeleMandele” aicinās dalībnieces no visas Latvijas, jo plašajās dzīvesstila noliktavas telpās ir vieta 50 dalībniecēm.

„Andeles” dalībnieces „Pērļu medības” piedalīsies ar savu drēbju skapju saturu, iemainot vai izpārdot savus apģērbus, aksesuārus, apavus par ļoti izdevīgām cenām. Vidējā cenu amplitūda svārstās no 1 līdz 10 latiem.

„Andele” ir lielisks veids, kā atsvaidzināt savu garderobi vai arī atbrīvoties no lietām, kas vairs neder vai šķiet morāli novecojušas, savukārt Pērļu medniecēm tās var būt īsts atradums.

Andelē darbosies arī labdarības stūris, kur neizpārdotās lietas būs iespējams ziedot kādam, kam tās nepieciešamas.

Pieteikties ziemas Pērļu medībām var, rakstot uz e-pastu liva.jaunozola@gmail.com.

Dalība – bezmaksas.

Liepājnieku ērtībām no pulksten 11 līdz 16 maršrutā ledushalle – "BigFish" ik pēc 20 minūtēm kursēs bezmaksas mikroautobuss.


kolibri
10:01 | 29/11/12
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Kāpēc šeit vēl nav ampļa komentārs par to, ka dome it kā kaut ko nav atļāvusi un Sarmīte pie tā vainīga?

Piedāvājums par aizdevumu starp indivīdiem 48h
17:01 | 14/12/15
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

aizdevums uzņēmums šobrīd kupons, un bija iespēja, lai nodrošinātu uzticamu kredītu piedāvājumu starp īpaši likmi 2%, tāpēc šāds aizdevumu naudas starp īpaši pakalpojumu, kas palīdz ikvienam, kam nepieciešama kredītu, mēs varam jums aizdevumu no 1000 līdz 5.500.000 € ar fiksētu procentu likmi 2%. Saņemt aizdevumu, lai segtu savus parādus, lai īstenotu Jūsu projektu, lai iegādātos jūsu mājās vai jūsu sapņu auto. Ja Jums ir interese, sazinieties ar savu e-pasta adresi: norrahenric@gmail.com

Mr Indra Shani
01:27 | 23/07/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

aizdevums piedāvājums

Vai jums ir nepieciešams kredīts, vai jūs meklējat legit aizdevumu piedāvājumu, un jūs nevarat atrast vienu? Mēs vēlamies, lai jūs zināt, ka mēs esam šeit, lai dotu jums labāko no mūsu veids, lai pārliecinātos, ka jums no šīs nabadzības, sazinieties ar mums šodien celyndestine@gmail.com~~dobj mēs garantēt, kad jūs saņemtu atpakaļ pie mums jums būs smaids, kad jūs saņemsiet savu aizdevumu

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki