Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Ziemupē atkal savus vārtus vaļā vērs Rūķupe


atlikušas 250 zīmes


Ziemupē atkal savus vārtus vaļā vērs Rūķupe

Ceturtdienā, 03. novembrī, 2016 | BIRKAS: Ziemassvētki , Ziemupe , Rūķupe
Izdrukāt Ziņot

No 11.decembra savus vārtus vaļā vērs Rūķupe, vieta, kur dzīvo, saimnieko un svētkus gaida un svin Rūķi un pats galvenais RūķRūķis – Ziemassvētku vecītis.

Šogad ciemos Ziemupē tas gaidīs no 11. līdz 23. decembrim.

Viena no organizatorēm Daina Vanaga: "Iesim lustīgās un kustīgās rotaļās, kopā darbosimies Rūķotavās, atcerēsimies jau zināmos un iepazīsim vēl neatklātos Rūķupes takas noslēpumus, kā arī būs unikāla iespēja – "paraustīt Vecīša bārdu", nesaņemot pretī žagarus. Kopā pārdomāsim šajā gada paveikto, lai to iegrāmatotu Lieliskos Darbu grāmatā. Būs iespēja apskatīt un izzināt mītisko Ziemassvētku tēlu pasauli caur talantīgā Rūķa Valtera Artura Vītola veidoto izstādi. Tāpat varēs samīļot mūsu draugu – poniju Kriksi (paņem līdzi Kriksim kādu kārumu – ābolu vai burkānu) un iegādāties Rūķu sagādātos suvenīrus, kā arī nosūtīt īpašās pastkartes saviem mīļajiem! Ziemassvētku vecītis parūpēsies, lai ikviens justos gaidīts!

11.decembrī pulksten 14 ar rūķisku satraukumu gaidīsim pirmās ģimenes, lai kopīgi atklātu šī gada Rūķu sezonu. No 12. līdz 16. decembrim un no 19. līdz 23.decembrim pulksten 10; 12.30; 15 ciemos gaidīsim lielākas un mazākas skolu un pirmsskolas izglītības iestāžu grupiņas. Pieteikšanās pie Rūķa Plānotāja (29400470). Ieejas maksa ir 3 eiro no personas un 3 eiro, ja vēlēsieties Rūķu gatavoto saldo pārsteigumu.

17. un 18. decembrī pulksten  11 un 14 būs Ģimeņu dienas Rūkupē, kad īpaši ciemos gaidām kuplas jo kuplas ģimenes, radus un draugus. Šī ir lieliska iespēja pavadīt laiku kopā ar savējiem! 17. decembrī pulksten 17 Sajūtu tekstūra jeb Savādāki Ziemassvētki. Sīkāka informācija par norises vietu vēl sekos... Bet šis ir laiks, kad tumsā jo spoži iemirdz gaisma, kad sajust, piedzīvot, ieelpos un saklausīt to, ko caur neona gaismām, auto un televīzijas trokšņiem ikdienā palaižam garām."

Seko Rūķiem un viņu sniegtajām ziņām:
www.twitter.com/Rakstitajs
www.draugiem.lv/rukupesruki
www.facebook.com/rukupesruki


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki