Vada automašīnas alkohola un narkotiku reibumā

BIRKAS:
dzērājšoferi , narkotikas

17.jūnijā ap pulksten 08:50 pa Dzērves ielu 1996.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu "BMW 318", iespējams, atrodoties narkotisko, psihotropo, toksisko vai citu apreibinošo vielu ietekmē.

Dienas vidū aiztur sievieti uz velosipēda smagā reibumā

BIRKAS:
zādzība , dzērājšoferi , Slimnīcas iela , Slimnīca

Sestdien, 16.jūnijā, pulksten 15.35 1967.gadā dzimusi sieviete vadīja velosipēdu pa Slimnīcas ielu, atrodoties alkoholisko dzērienu ietekmē (3,11 promiles).

Brīvdienās dega neapdzīvota ēka, siens un zari

BIRKAS:
ugunsgrēks

Brīvdienās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 26 izsaukumus – 21 uz dzēšanu , trīs uz glābšanas darbiem, bet divi bija maldinājumi.

Notver meklētu vīrieti, pieķer izmetam matraci

BIRKAS:
meklēšanā , atkritumi , huligānisms , nelegālais alkohols

Piektdien, 15.jūnijā, ap pulksten 10.10 pašvaldības policijas darbinieki, pārbaudot iespējamo nelegālā alkohola iegādāšanos A.Pumpura ielā, aizturēja divas personas.

Liepājā notver vīriešus, kas apzaga veikalu Nīcā

BIRKAS:
zādzība , Nīcas novads

Trešdien, 13.jūnijā, ap pulksten 13.25 Valsts policijā saņemta informācija no apsardzes par to, ka Nīcā, kādā veikalā vairākas personas nozaga preces – kafiju, šokolādes un zefīrus.

Liepājā dedzis elektrības skapis, zāle un automašīna (1)

BIRKAS:
ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma deviņus izsaukumus, no kuriem četri bija Liepājā.

Ugunsdzēsējiem Liepājā otrdien trīs izsaukumi

BIRKAS:
ugunsgrēks , Krūmu iela , Sakņu iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 17 izsaukumus, no kuriem divi bija mūsu pilsētā.

Nozog divus velosipēdus, ezerā noslīcis vīrietis

BIRKAS:
ezers , nāve , zādzība , Velo

Pirmdien, 11.jūnijā, pulksten 8 Liepājā, Eduarda Tisē ielā iesniedzēja konstatēja, ka no kāpņu telpas ir nozagti divi velosipēdi, kas bijuši pieslēgti, informē Valsts policija.

Edgars Štrauss un "Invex Finance". Vai atkal krāpšana? (41)

BIRKAS:
Edgars Strauss , krāpšana , Juris Aizezers , Invex Fondi , Invex Finance
Krāpniecībā apsūdzētais Edgars Štrauss.

2016.gadā irliepaja.lv jau rakstīja par kriminālprocesiem, kas par krāpniecību sākti pret "Invex Fondi" un Edgaru Štrausu. Nu par savu pieredzi ar citu Štrausa uzņēmumu stāsta Oleksandrs Kovaļenko.

Māte naktī meklē divus dēlus, kas paguvuši apreibināties

BIRKAS:
nepilngadīgie , zādzība , autoavārija , miesas bojājumi

10.jūnijā pulksten 0.30 policijā tika saņemta informācija no sievietes, ka Atmodas bulvārī no dzīvesvietas izgājuši un atrodas bezvēsts prombūtnē viņas nepilngadīgie dēli, kuri  dzimuši 2003.gadā.

Brīvdienās Liepājā degusi dārza mājiņa un sausā zāle

BIRKAS:
ugunsgrēks , mazdārziņi , kūla

Aizvadītajās diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 34 izsaukumus, no kuriem daži bija arī mūsu pilsētā.

Nozog neaizslēgtu automašīnu un pamet to pie kapiem

BIRKAS:
zādzība

Ceturtdien, 7.jūnijā, pulksten 3.45 Ģenerāļa Baloža ielā konstatēts, ka no pagalma nozagta automašīna "Mercedes Benz". Noskaidrots, ka automašīna nav bijusi aizslēgta.

Īpašumos Rīgā un Liepājā atrod narkotikas un ieroču arsenālu (1)

BIRKAS:
narkotikas , nelegālie ieroči

Valsts policija (VP) kratīšanās vairākos īpašumos Rīgā un Liepājā atradusi narkotikas un ieroču arsenālu, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.

Pieķerti divi krietni iereibuši dzērājšoferi

BIRKAS:
dzērājšoferi , autoavārija , miesas bojājumi

Otrdien, 5.jūnijā ap pulksten 19.10 Cieceres ielā 1984.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu "Toyota", būdams 2,36 promiļu reibumā un bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām.

Liepājā nācās dzēst atkritumus, zarus un pērno zāli

BIRKAS:
ugunsgrēks , kūla , atkritumi

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona saņēma 12 izsaukumus uz ugunsgrēku dzēšanu, no kuriem vairāki bija Liepājā.

Policija lūdz palīdzību Tamāras Meščerjakovas meklēšanā

BIRKAS:
policija lūdz palīdzēt , meklēšanā , pazudis , Tamāra Meščerjakova

Papildināts. Otrdien, 5.jūnijā, ap pulksten 11 no savas dzīvesvietas Liepājā, Šķēdes ielā izgāja un līdz šim brīdim nav atgriezusies Tamāra Meščerjakova, dzimusi 1932.gadā.

Pagājušajā diennaktī Liepājā notikušas trīs zādzības (1)

BIRKAS:
zādzība

Kāds iedzīvotājs vakar ap pulksten 15 informējis Valsts policiju par to, ka no viņa dzīvesvietas Eduarda Tisē ielā, garnadzim iekļūstot caur neaizslēgtām durvīm, ir paņemts maks ar naudu.

Brīvdienās pieķer divus dzērušus šoferus bez tiesībām

BIRKAS:
dzērājšoferi , zādzība

Pagājušajā nedēļas nogalē Liepājā un tās apkārtnē pieķerti trīs transportlīdzekļu vadītāji, kuri automašīnu vadījuši, būdami alkohola reibumā un bez tiesībām, ziņo Valsts policija.

Brīvdienās Liepājā dedzis jumts un zaru kaudzes

BIRKAS:
ugunsgrēks

Aizvadītajās diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 29 izsaukumus, no kuriem 17 bija uz ugunsgrēku dzēšanu.

Atzīst, ka Kompleksās skolas trenere atbrīvota nelikumīgi (16)

BIRKAS:
tiesa , Naums Vorobeičiks , Sporta skola

Kurzemes rajona tiesa atzinusi, ka Kompleksās sporta skolas direktors Naums Vorobeičiks nelikumīgi atbrīvojis no darba vingrošanas treneri Jūliju Visocku.