Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Aiztur agresīvus vīriešus, kas sita pieturu stiklojumu


atlikušas 250 zīmes


Aiztur agresīvus vīriešus, kas sita pieturu stiklojumu

Piektdienā, 22. februārī, 2019 | BIRKAS: Ķempes iela , huligānisms
Izdrukāt Ziņot

Papildināts. 21.februārī ap pulksten 23.35 Liepājas pašvaldības policijā saņemta informācija, ka vienā no Ķempes ielas daudzdzīvokļu mājām divas personas cenšoties iekļūt kāpņu telpā.

Dodoties uz notikuma vietu, tika saņemta papildus informācija par to, ka abas personas ir aizgājušas, taču tās esot izsitušas sabiedriskā transporta pieturvietas stiklojumu. Ierodoties notikuma vietā, netālu tika pamanīti divi vīrieši, kas atbilda vainīgo personu aprakstam. Uzrunājot abus vīriešus, tika konstatēts, ka viņu izelpā jūtama alkohola smaka.

Papildus tika noskaidrots, ka abi vīrieši iespējams izsituši vēl trīs stiklojumus citai sabiedriskā transporta pieturvietai. 1999.un 1998.gadā dzimušie vīrieši tika aizturēti un nogādāti Valsts policijā lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.

Pašvaldības policija Izsaka pateicību iedzīvotājiem, kuri redzot pārkāpumu nekavējoties sazinājās ar policiju, līdz ar ko bija iespējams nekavējoties notvert pilsētas īpašuma bojātājus, informē pašvaldības policijas pārstāvis Kaspars Vārpiņš.

Pašvaldības policija aicinām ikvienu, kurš ir aculiecinieks kādam pārkāpumam Liepājā nekavējoties informēt pašvaldības policiju, zvanot uz tālruni 63420269 vai 112.

Papildināts ar Valsts policijas informāciju. 22.februārī pulksten 0.02 Mirdzas Ķempes ielā, divi jaunieši, dzimuši 1998. un 1999. gadā, izsituši divām tramvaja pieturām vairākus stiklus. Abas personas ir aizturētas, par notikušo uzsākts kriminālprocess par tīšu mantas bojāšanu, notiek izmeklēšana.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki