Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Aiztur ar ievērojamiem cigarešu un alkohola krājumiem


atlikušas 250 zīmes


Aiztur ar ievērojamiem cigarešu un alkohola krājumiem

Otrdienā, 11. oktobrī, 2016 | BIRKAS: nelegālais alkohols , nelegālās cigaretes , Policija
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Valsts policija

Septembra beigās Valsts policijas darbinieki aizturēja divas personas, kuras pie sevis glabāja ievērojamu daudzumu cigarešu un nelikumīgā alkohola.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas darbinieki šā gada septembra beigās saistībā ar nelikumīgā alkohola pārvadāšanu Liepājas pilsētā aizturēja divas personas – 1961.gadā dzimušu vīrieti un 1960.gadā dzimušu sievieti, portālu informēja Policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova. Par šo noziegumu tika ierosināts kriminālprocess par alkoholisko dzērienu vai tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvietošanu (pārvadāšanu) vai realizāciju, ja tā izdarīta ievērojamā apmērā un par nelikumīgu alkoholisko dzērienu izgatavošanu (ražošanu), glabāšanu vai pārvietošanu, ja tā izdarīta lielā apmērā. Kriminālprocesa ietvaros no dažādām adresēm, kurās glabātas cigaretes uz alkohols kopumā tika izņemti dažādu marku nelikumīgi tabakas izstrādājumi – 72 900 cigaretes bez Latvijas Republikas akcīzes marķējuma un aptuveni 385 litri nelikumīga alkoholiska dzēriena – spirta.

Abas personas iepriekš nav nonākušas policijas redzeslokā par līdzīgiem pārkāpumiem un šobrīd vīrietim ir noteikts drošības līdzeklis – uzturēšanās noteiktā dzīvesvietā un aizliegums izbraukt no valsts.

Turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

 


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki