Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Aiztur grupu par psihotropo vielu glabāšanu un realizēšanu


atlikušas 250 zīmes


Aiztur grupu par psihotropo vielu glabāšanu un realizēšanu (1)

Otrdienā, 05. martā, 2019 | BIRKAS: kriminālprocess , narkotikas
Izdrukāt Ziņot

Valsts policija aizturējusi organizētu grupu, kura Liepājā un tās apkārtnē, vairāku mēnešu garumā nodarbojās ar psihotropo vielu tirdzniecību lielā apmērā.

No šīm personām ir atsavinātas aptuveni 680 dažādas spēcīgas psihotropo vielu saturošas tabletes, VP Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Šī gada februāra beigās Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļa un aizdomu pamata par psihotropo vielu realizēšanu aizturēja organizētu grupu četru personu sastāvā, pie kurām tika atrastas un no nelikumīgas aprites izņemtas vairākas psihotropo vielu saturošas tabletes – 82 tabletes subutex, 404 tabletes tramadols, 60 tabletes diazepams un 136 dažādu psihotropo vielu saturošas tabletes. Tāpat ir izņemta skaidra nauda vairāk kā 8 000 eiro apmērā.

Personu vidū ir trīs sievietes, dzimušas 1944., 1978. un 1979.gadā un viens vīrietis, dzimis 1984.gadā, kuri ar psihotropo vielu tirdzniecību nodarbojās vairāku mēnešu garumā gan Liepājas pilsētā, gan apkārtnē. Trīs no iepriekšminētajām personām jau iepriekš ir nonākušas policijas redzeslokā un tikušas sodītas. Šobrīd personām ir piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīs drošības līdzeklis.

Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess par psihotropo vielu neatļautu glabāšanu un realizēšanu, ja to izdarījusi organizēta grupa un ja tas izdarīts ar psihotropajām vielām lielā apmērā. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Kriminālprocesā turpinās pirmstiesas izmeklēšana.


Dagoberts
17:34 | 05/03/19
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Jēziņ, tai vienai aizturētajai tak 75! Vecmammas arī, izrādās, rullē uz riteņiem!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki