Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Aiztur jaunieti, kas ar pudeli izsita automašīnai stiklu


atlikušas 250 zīmes


Aiztur jaunieti, kas ar pudeli izsita automašīnai stiklu

Pirmdienā, 12. februārī, 2018 | BIRKAS: Rīgas iela , nepilngadīgie , Slimnīcas iela , huligānisms
Izdrukāt Ziņot

9.februārī ap pulksten 22.10 Liepājas pilsētas pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka Slimnīcas ielā kāda persona ar pudeli esot izsitusi automašīnas vējstiklu.

Ierodoties notikuma vietā un apsekojot tuvāko apkārtni, aprakstam atbilstošā persona tika ievērota Grīzupes ielā. Aprakstam atbilstošais, 1999.gadā dzimušais jaunietis tika aizturēts. Notikuma aculiecinieki apstiprināja, ka aizturētā persona ir tā, kura ar pudeli izsitusi automašīnai vējstiklu. Aizturētais jaunietis nodots Valsts policijas darbiniekiem lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.

10.februārī ap pulksten 3.10 saņemta informācija par to, ka vienā no dzīvokļiem Rīgas ielā skaļi atskaņojot mūziku un traucējot naktsmieru pārējiem ēkas iedzīvotājiem. Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka mūzika neskan, taču minētajā dzīvoklī dzirdamas sarunas. Pieklauvējot pie durvīm, dzīvokļa īrnieks labprātīgi ielaida policijas darbiniekus dzīvoklī. Ieejot dzīvoklī, tika konstatēts, ka tajā uzturas 10 personas.

Pārbaudot personas, tika konstatēts, ka divas no tām ir nepilngadīgas un ir lietojušas alkoholiskos dzērienus, kā arī viena no nepilngadīgajām personām ir Valsts policijas meklēšanā. 2001.gadā dzimusī, meklēšanā esošā jauniete tika nodota Valsts policijas darbiniekiem lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai, savukārt, 2001.gadā dzimušais iereibušais nepilngadīgais jaunietis pēc alkohola pārbaudes nogādāts dzīvesvietā un nodots vecākiem ar pavēsti ierasties Liepājas pilsētas pašvaldības policijā lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai, informē pašvaldības policijas pārstāvis Kaspars Vārpiņš.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki