Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Aizvadītajā diennaktī dedzis šķūnis un vairākās vietās zāle


atlikušas 250 zīmes


Aizvadītajā diennaktī dedzis šķūnis un vairākās vietās zāle

Autors: Vendija Pikše, VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste
Piektdienā, 10. augustā, 2018 | BIRKAS: ugunsgrēks
Izdrukāt Ziņot

Aizvadītajā diennaktī, no 9.augusta pulksten 6.30 līdz 10.augusta pulksten  6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 11 izsaukumus.

Deviņi no tiem bijuši uz ugunsgrēku dzēšanu un divi uz glābšanas darbiem.

Vakar pulksten 18.20 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Skrundas ielā Liepājā, kur dega šķūnis 30 m2 platībā. Pulksten 18.57 ugunsgrēks tika likvidēts.

Pulksten 16.47 saņemts izsaukums uz Rucavas novada Dunikas pagastu, kur dega dārza māja 10 m2 platībā, atkritumi un sausā zāle 202 m2 platībā. Pulksten 18.59 ugunsgrēks tika nodzēsts.

Pulksten 6.47 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Talsu novada Ķūļciema pagastu. Notikuma vietā ar atklātu liesmu dega vienstāva koka dzīvojamā māja 80m2 platībā. Pulksten 10.58 ugunsgrēku izdevās likvidēt.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji dzēsa arī vairākus sausās zāles ugunsgrēkus. Tā piemēram, Atmodas bulvārī Liepājā dega sausā zāle un meža zemsedze 800m2 platībā, Talsu novada Ģibuļu pagastā dega sausā zāle un zaru kaudzes 8000 m2 platībā, bet Pulkveža Brieža ielā Liepājā sausā zāle dega 15 m2 platībā. Lielākie sausās zāles ugunsgrēki notikuši Pulvera ielā Liepājā, kur dega sausā zāle, krūmi un koki 3 hektāru platībā un Grobiņas novada Medzes pagastā, kur sausā zāle dega 1 hektāra platībā.

Visā Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 95 izsaukumus – 58 uz ugunsgrēku dzēšanu un 23 uz glābšanas darbiem, bet 14 no izsaukumiem bija maldinājumi.

Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki