Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Automašīnā uz Rīgas šosejas uziet lielu daudzumu nelegālo cigarešu


atlikušas 250 zīmes


Automašīnā uz Rīgas šosejas uziet lielu daudzumu nelegālo cigarešu

Ceturtdienā, 04. augustā, 2016 | BIRKAS: nelegālās cigaretes , A9 , kriminālprocess
Izdrukāt Ziņot

Augusta sākumā uz autoceļa Rīga – Liepāja policija kādā automašīnā atrada ievērojamu daudzumu nelegālās cigaretes. Par notikušo uzsākts kriminālprocess un aizturēta viena persona.

Kā informē VP Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Daiga Valdmane, 2.augustā neilgi pēc pulksten sešiem vakarā Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes darbinieki Durbes novadā, uz autoceļa A9 apturēja automašīnu "Peugeot". Pārbaudot automašīnu, tika konstatēts, ka kāds 1986. gadā dzimis vīrietis tajā pārvadā nelikumīgus tabakas izstrādājumus. Kopumā no automašīnas tika izņemtas un atsavinātas 80 000 cigaretes bez Latvijas Republikas akcīzes marķējuma.

Par notikušo ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 221. panta 1. daļas par tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvietošanu (pārvadāšanu) vai realizāciju, ja tā izdarīta ievērojamā apmērā. Par šāda veida pārkāpumu personu var sodīt ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Kriminālprocesa ietvaros aizturēts automašīnas vadītājs. Šobrīd vīrietim piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis. Iepriekš aizdomās turētā personā par līdzīgām darbībām policijas redzeslokā nebija nonākusi. Par notikušo policija turpina veikt pirmstiesas izmeklēšanu, lai noskaidrotu vēl citus ar šo gadījumu saistītus faktus.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki