Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Baseina ielā uziet nelegālo alkoholu un cigaretes


atlikušas 250 zīmes


Baseina ielā uziet nelegālo alkoholu un cigaretes (1)

Ceturtdienā, 15. novembrī, 2018 | BIRKAS: Baseina iela , nelegālais alkohols , nelegālās cigaretes
Izdrukāt Ziņot

14.novembrī ap pulksten 18.40 pašvaldības policija Baseina ielā pārbaudīja informāciju par nelikumīgu alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu glabāšanu un realizāciju.

Rezultātā viņi konstatēja, ka vienā no ēkām Baseina ielā 1956.gadā dzimusī sieviete glabā pie sevis dzīvesvietā piecas 5 litru tilpuma polimēra materiāla tilpes, kopā ar apmēram 22,5 litriem bezkrāsaina šķidruma tajās, kas pēc saņemtās informācijas un ārējām pazīmēm varētu būt nelegālais alkohols (kandža), kā arī nemarķētus tabakas izstrādājumus - 10 580 cigaretes "John" un 980 cigaretes "ФЭСТ".

Kopējais cigarešu skaits bez Latvijas akcīzes nodokļa markām ir 11 560 cigaretes. No notikuma vietas izņemti nelikumīgie alkoholiskie dzērieni un nemarķētie tabakas izstrādājumi, informē pašvaldības policijas pārstāvis Kaspars Vārpiņš.

Par nemarķētu tabakas izstrādājumu glabāšanu sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols pēc LAPK 163.3 panta (par ar akcīzes nodokli apliekamo preču aprites noteikumu pārkāpšanu), savukārt, par nelikumīgu alkoholisko dzērienu glabāšanu uzsākta administratīvā lietvedība pēc LAPK 170.2 panta (par nelikumīgu alkoholisko dzērienu glabāšanu).


Sludinājums

op
16:09 | 16/11/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

I ČO?

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki