Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Bēg no policijas gan ar mopēdu, gan kājām


atlikušas 250 zīmes


Bēg no policijas gan ar mopēdu, gan kājām (1)

Pirmdienā, 28. decembrī, 2015 | BIRKAS: huligānisms , Mežu iela , Jūras iela , atskurbtuve
Izdrukāt Ziņot

25.decembrī ap pulksten 23 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot Krūmu ielā, ievēroja personu, kura pārvietojās ar mopēdu bez ieslēgta apgaismojuma.

Cenšoties apturēt mopēda vadītāju, tas sāka bēgt. Nogriežoties uz Flotes ielu, mopēda vadītājs zaudēja kontroli pār mopēdu un apgāzās. Vadītājs turpināja bēgšanu ar kājām. 1998.gadā dzimušais mopēda vadītājs tika aizturēts Mežu ielā un nodots Valsts policijas darbiniekiem lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.

Savukārt 26.decembrī ap pulksten 20.30 Pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums par to, ka Jūras ielā, krūmos guļot kāda persona. Ierodoties notikuma vietā, fakts apstiprinājās, tika ievērota persona, kura gulēja un nebija spējīga pārvietoties.

Uzrunājot personu, tās izelpā bija jūtama spēcīga alkohola smaka. 1994.gadā dzimušais jaunietis tika aizturēts un nogādāts Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas Īslaicīgās aizturēšanas telpās atskurbšanai. Pārbaudot aizturēto personu, atklājās, ka pie tās atrodas bankas norēķinu karte uz citas personas vārda. Pēc atskurbšanas, jaunietis tika nogādāts Valsts policijā lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai, informē preses pārstāvis Kaspars Vārpiņš.


Sludinājums

Civilizētās
13:38 | 28/12/15
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

zemēs policija iereibušas personas aizved mājās, Muļķu zemē - uz ''čoku'' un vēl uzliek soda naudu.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki