Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Bērni pastaigājas par Liepājas ezera bīstamo ledu


atlikušas 250 zīmes


Bērni pastaigājas par Liepājas ezera bīstamo ledu

Pirmdienā, 03. decembrī, 2018 | BIRKAS: drošība , ezers , ledus , huligānisms , meklēšanā
Izdrukāt Ziņot

Piektdien, 30.novembrī, ap pulksten 13.40 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka netālu no Mirdzes Ķempes ielas pa ezera ledu staigājot vairāki bērni.

Ierodoties notikuma vietā, tika pamanīts, ka četri zēni nāk nost no uz ezera izveidojušās ledus, informē pašvaldības policijas pārstāvis Kaspars Vārpiņš.

Ar bērniem tika veiktas audzinoša rakstura pārrunas. Liepājas pilsētas Pašvaldības policija aicina vecākus pārrunāt ar saviem bērniem par to, ka atrasties uz ledus ir bīstami! Aicinām ikvienu, kurš pamana bērnus uz ledus, it sevišķi bez pieaugušo klātbūtnes, nekavējoties zvanīt Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas dežurantam uz tālruni 63420269 vai 112.

1.decembrī ap pulksten 11.10 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka Liepājas autoostā atrodoties kāds vīrietis, kurš uzmācoties apkārtējiem. Ierodoties notikuma vietā, tika pamanīts aprakstam atbilstošais vīrietis, kurš kliedza uz kādu sievieti. Ieraugot policijas darbiniekus, vīrietis turpināja bļaustīties un lamāties. Uzrunājot vīrieti, viņš sāka lietot rupjus izteicienus pret policijas darbiniekiem, kā arī draudēja lietot fizisku spēku. Lai mazinātu risku kā policijas darbiniekiem, tā arī apkārt esošajām personām, tika pieņemts lēmums vīrieti aizturēt izmantojot speciālos cīņas paņēmienus, lai vīrieti savaldītu. Nogādājot aizturēto vīrietipašvaldības policijas pagaidu turēšanas telpās un veicot mantu apskati, noskaidrojās, ka pie 1990.gadā dzimušā vīrieša atrodas pase uz citas personas vārda. Vīrietis tika nogādāts Valsts policijā lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.

2.decembrī ap pulksten 8.20 pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka vienā no daudzdzīvokļu namu kāpņu telpām Siļķu ielā, guļot kāda persona. Ierodoties notikuma vietā, fakts apstiprinājās. Pamodinot un pārbaudot guļošās personas datus, noskaidrojās, ka 1995.gadā dzimušais vīrietis atrodas Valsts policijas meklēšanā, kur viņš arī nogādāts lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki