Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Bijušā "Kurzemes Vārda" žurnālista lietu drīz nodos tiesai


atlikušas 250 zīmes


Bijušā "Kurzemes Vārda" žurnālista lietu drīz nodos tiesai (22)

Autors: Sarmīte Pujēna
Piektdienā, 26. jūnijā, 2015 | BIRKAS: Viktors Ulberts , Ar Viktoru , krāpšana , kriminālprocess , Atis Dzērvēns , Kurzemes Vārds
Izdrukāt Ziņot
FOTO: facebook.com

Prokuratūra jau tuvākajā laikā gatavojas nodot tiesai lietu par krāpšanā apsūdzēto ceļojumu firmas "Ar Viktoru" īpašnieku, bijušo "Kurzemes Vārda" žurnālistu Viktoru Ulbertu.

Prokuratūra ir uzrādījusi apsūdzību Viktoram Ulbertam, un drīz lietu varēs nodot izskatīšanai tiesā, portālu informēja Liepājas prokurors Atis Dzērvēns.

 "Šis ir netipisks gadījums, jo ir milzumdaudz cietušo un tikai viens vainīgais, parasti ir otrādi," atzina Dzērvēns.

Pēc prokurora sacītā, tieši tas, ka lietā iesaistīts milzumdaudz cietušo, kuriem ir tiesības iepazīsties ar lietas materiāliem, ir vienīgais šķērslis, kas liedzis lietu nosūtīt tiesai jau tūlīt, jo "no izmeklēšanas viedokļa viss nepieciešamais ir izdarīts".

Patlaban nozīmētais prokurors apzinot cietušos, kuri dzīvo dažādās Latvijas pilsētās, lai, ja viņi to vēlētos, izsniegtu lietas materiālu kopiju.

"Tiklīdz tas būs izdarīts, lietu nosūtīs tiesai."

Dzērvēns prognozēja, ka tas notiks jau tuvākajā laikā.

Portāls jau rakstīja, ka izmeklēšana kriminālprocesā, kurā par krāpšanu apsūdzēts ceļojumu firmas "Ar Viktoru" īpašnieks Viktors Ulberts, ievilkās, jo pieteicās jauni cietušie. Janvāra nogalē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē Kriminālpolicijas biroja priekšnieks, majors Raimonds Ķervijs prognozēja, ka tuvāko divu mēnešu laikā izmeklēšana varētu tikt pabeigta un nodota prokuratūrai, jo "pierādījumu savākts pietiekami".

Līdz janvāra beigām policija bija saņēmusi iesniegumus no vairāk nekā 40 cietušajiem no Liepājas, Kuldīgas, Jēkabpils, Skrundas, Valmieras, Rīgas un citām Latvijas pilsētām, kuriem firmas "Ar Viktoru" īpašnieks izkrāpis ievērojamas summas.

Pirmstiesas izmeklēšanas laikā policija noskaidroja, ka laika posmā no 2013.gada 1.augusta līdz 2015.gadam, būdams individuālais komersants, Ulberts saņēmis naudas līdzekļus kopumā 37 000 eiro apmērā par to, ka organizēs ceļojumus uz dažādām pasaules valstīm, iegādāsies lidmašīnas aviobiļetes, kā arī veiks viesnīcu rezervācijas. Ceļojumu organizēšana nenotika, un par ceļojumiem un lidmašīnu biļetēm un viesnīcām saņemtā nauda netika atdota īpašniekiem. Šādi Ulberts piesavinājās viņam uzticēto naudu un izlietoja to neparedzētiem mērķiem.

Lieta par krāpšanu aizsākās, kad pērn Liepājas prokuratūra pieņēma lēmumu atcelt policijas Liepājas iecirkņa lēmumu četros gadījumos atteikties sākt kriminālprocesu par krāpšanā apsūdzēto Viktoru Ulbertu, kā arī uzdeva visus iesniegumus apvienot vienā kriminālprocesā.

2014.gadā 1.jūlijā tika uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma XVIII nodaļas par noziedzīgu nodarījumu pret īpašumu, kas vēlāk tika pārkvalificēts pēc Krimināllikuma 179. panta 3.daļas par iespējams prettiesiskām individuālā komersanta darbībām

Pēc portāla rīcībā esošās informācijas, Viktors Ulberts, kurš drīz vien pēc tam, kad atklājās krāpšana, aizbrauca uz Angliju, nesen ir pabijis Liepājā.

Sludinājums

Ivars
07:29 | 26/06/15
ZIŅOT
(-6)
(1)
+

Nākošais.....

Ivars
10:20 | 26/06/15
ZIŅOT
(-1)
(5)
+

sapņo vien

...
07:45 | 26/06/15
ZIŅOT
(-9)
(15)
+

Bijušā remonts k, Migholdinga utt u,c, pašreizējā portāla īpašnieka, kurš uzmetis vai pusi liepājas, lieta nekad nenonāks tiesā un portāls paqr to nekad nerakstīs... viktors ir knislis salīdzinājumā ar milzi ivaru... Sarmit, padomā par to!

sarmīte
10:20 | 26/06/15
ZIŅOT
(-4)
(8)
+

pusi uzmetis, pusi savedis kārtībā, tas ir vairāk nekā valdošā koalīcija

un lieta Liepājas SEZ
09:02 | 26/06/15
ZIŅOT
(-0)
(10)
+

par WV iepirkumiem neies uz tiesu? Kāpēc?

:)))))
12:55 | 26/06/15
ZIŅOT
(-2)
(7)
+

Ja Kesis ir bankrotejot ir palicis parādā Norkusam, Zvirbulim , tad cik Sesks ir pańemis no liepajniekiem par tadu sīkumu kā to sez mašīnu iepirkumu nemaz nerunājot, jo tas ir tīrais nieks.

uttte
19:54 | 27/06/15
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

bet zvirbulis ir daža laba naudas plūsmas sadarbības partneris

:)))))
12:55 | 26/06/15
ZIŅOT
(-1)
(7)
+

Ja Kesis ir bankrotejot ir palicis parādā Norkusam, Zvirbulim , tad cik Sesks ir pańemis no liepajniekiem par tadu sīkumu kā to sez mašīnu iepirkumu nemaz nerunājot, jo tas ir tīrais nieks.

ko tad
17:01 | 26/06/15
ZIŅOT
(-1)
(4)
+

...nu ar` salīdzinājāt. Kādi gali ir kesim un kādi citiem ...mirstīgajiem ...
ha, ha .... maz jūs par kesii zināt .....

nakosais
20:59 | 26/06/15
ZIŅOT
(-1)
(7)
+

Nakoso ,lai prokuratura Zorgi izpurina!Bravo Dzervena kungs,attiri Liepaju no krapniekiem un naudas piesavinatajiem.Izgainja visas meslu vaboles.

G
22:54 | 26/06/15
ZIŅOT
(-1)
(6)
+

Kesim gali Kremlī

&&&
08:34 | 27/06/15
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Pilnīgi piekrītu, jo kur kesis ņem naudu nekustāmo īpašumu masveida iegādei Lipājā?!

k
23:22 | 26/06/15
ZIŅOT
(-0)
(6)
+

Kesim kremlii,Zorgei vistu kuutii.Zorge mazs un melns.

@
08:49 | 27/06/15
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Vai nevajadzētu attiecīgām iestādēm papētīt, vai kesis nav zaļais cilvēciņš mūsu pilsētā, jo viņa portāls kritizē visu ko vien var kritizēt mūsu pilsētā un valstī. Viņa mērķtiecīgā darbība šinī jomā faktiski sēj neticību gan mūsu valstij, tai skaitā mūsu pilsētas likumīgai varai. Šajā ģeopolitiskajā situācijā uz šiem jautājumiem jāskatās plašāk.

Olafēns
13:42 | 28/06/15
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

No Keša puses viss ir pareizi, jo mums domē jau sēž bijušais bandīts, no zaļo cilvēciņu Kremļa saimes, tā kā vienīgais nodevējs šeit ir Sesks, un visādi šādi Kūsiņi kuri savulaik nodevēju Sesku līdzēja domē ievilkt, un raksts ir par deģenerātu Kūsiņu nevis Kesi, tā kā Vitjok tev ir iespēja paskaidrot cietušajiem, kā atlīdzināsi zaudējumus, nevis tavaj sievai, sievastēvam un tev, sēdēt portālā un komentēt par Kesi, raksts ir par krāpnieku, deģenerātu Viktoru Kūsiņu (Ulbertu)

to vitjokam kusinam
14:53 | 27/06/15
ZIŅOT
(-0)
(7)
+

Vitjoks zils aiz dusmam,ka irliepaja vieniga atlaujas tautu informet par krapnieku un aferistu gaitam.Pats sak skribelet komentus,pats atbild.Nebrinitos,ja uz tiesas sedi atnestu psihenes izzinu,par garigiem traucejumiem un visi gali udenii.chau cerpamaas aitas,pashi vainigi ,ka maksajat man !!!

un
15:12 | 27/06/15
ZIŅOT
(-5)
(5)
+

....sadi Ulberts piesavinajas vinam uzticeto naudu un izlietoja to.....nejau viens tereja,lai prokuratura izpurina sievu....vienu no skolotajam makslas skola.pienu un maizi gimene kopa pirka.Nesen Ulberts pabijis Liepaja....dzivo,ka nieres pa taukiem.

hm
19:57 | 27/06/15
ZIŅOT
(-3)
(3)
+

kesis arī pīlēna kantori uzmeta

to ari jaamaak
18:26 | 01/07/15
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Nu beidz te Vitjok siekaloties,zeloties par Kesi,...Kesis bija un bus!!!

yapi
23:18 | 01/07/15
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Tapat skaidrs,ka neviens atpakal nedabus,ne kapeiku....vai nu pasludinas maksatnespeju,vai bus psihenes izzina,par garigo nelidzsvarotibu un nevienu jau tas ari neizbriniis.Lasot Viktora sacerejumus ,jau bija skaidrs,ka cilveku moka psihes traucejumi,viss parspilets,sagrozits,slima cilveka viedoklis un versija.

atriebigie- zemie
21:06 | 02/07/15
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

liekas, ka ulberts vienkarsi ir bijis konflikta ar so zoga vaveri pujenu un tadael tada jezga bet,,, ari skorpions silakakts nekad neaizmirst savus paridaritajus - tad nu ulbert, turies, kamer tas mudzis vel bus dzivs....!

tam ......
21:10 | 02/07/15
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

sitie veci un vecenes ir tiesam viena maisa bazami!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki