Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Brauc pārāk ātri, par spīti sliktajiem laika apstākļiem


atlikušas 250 zīmes


Brauc pārāk ātri, par spīti sliktajiem laika apstākļiem

Ceturtdienā, 31. janvārī, 2019 | BIRKAS: drošība , satiksme
Izdrukāt Ziņot

Vakar Kurzemē tika apturēti vairāki ātrumpārkāpēji, informē Valsts policija. Liepājā visi pārkāpumi izdarīti tieši pilsētā, neskatoties uz laika apstākļiem un ceļa stāvokli.

Liepājā pieķerti četri ātrumpārkāpēji. Vakar pulksten 11 Brīvības ielā Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas darbinieki pamanīja transportlīdzekli "Ford", kurš nepārprotami pārkāpa atļauto braukšanas ātrumu. Tās vadītāja vietā, kur atļauts braukt ar ātrumu 50 kilometri stundā, pārvietojās ar ātrumu 79 kilometri stundā. Tāda pati situācija atkārtojās pēc trim stundām, taču šoreiz pārkāpējs bija cits. Kāds vīrietis vadīja automašīnu "Volkswagen Passat" Liepājā, pa Flotes ielu, pārkāpjot atļauto braukšanas ātrumu par 29 kilometriem stundā.

Vēl pēc trim stundām Grīzupes ielā tika apturēta automašīna "Volvo", kuras vadītājs pārvietojās ar 77 kilometriem stundā vietā, kur atļautais braukšanas ātrums ir 50 kilometri stundā. Savukārt jau pusdesmitos vakarā Brīvības ielā tika apturēts transportlīdzeklis "BMW", kura vadītājs pārkāpa atļauto braukšanas ātrumu par 21 kilometru stundā. Visos šajos gadījumos transportlīdzekļu vadītājiem jau ir uzlikts sods – 80 eiro, informē VP Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Valsts policija aicina vadītājus nebūt pārgalvīgiem un atcerēties, ka atļautā braukšanas ātruma pārsniegšana, kā arī citu ceļu satiksmes noteikumu prasību neievērošana apdraud ne tikai paša transportlīdzekļa vadītāja, bet arī citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību un veselību.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki