Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Brīvdienās dažādos incidentos cietuši vairāki cilvēki


atlikušas 250 zīmes


Brīvdienās dažādos incidentos cietuši vairāki cilvēki

Pirmdienā, 12. martā, 2018 | BIRKAS: miesas bojājumi , huligānisms , neatliekamā palīdzība
Izdrukāt Ziņot

11.martā Valsts policijā saņemta informācija no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, ka 10.marta vakarpusē medicīnas iestādē no Krūmu ielas atpūtas vietas ir nogādāts kāds vīrietis.

Vīrietim nodarīti miesas bojājumi un viņš atradies spēcīgā alkohola reibumā, informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Madara Šeršņova.

11.martā ap pulksten 19 Valsts policijā saņemta informācija no pašvaldības policijas, ka Mirdzas Ķempes ielā konflikta laikā ar paziņu kādai sievietei nodarīti miesas bojājumi. Savukārt ap pulksten 23 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Hika ielā kādai sievietei ir nodarīti miesas bojājumi. Visi cietušie ar gūtajām traumām ir nogādāti medicīnas iestādē. Valsts policija precizē notikušā apstākļus un notikumos iesaistītās personas.

Jau 12.martā ap pulksten 4.20  Valsts policijā saņemta informācija, ka Dzirnavu ielā pie atpūtas vietas kādai apsardzes firmas automašīnai ir izsists stikls. Automašīnas stiklu, iespējams, izsitušas personas, kuras apsargi izraidījuši no atpūtas vietas par neadekvātu uzvedību. Tiek lemts par iesaistīto personu atbildību.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki