Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Brīvdienās dega zemsedze, ēdiens un niedres


atlikušas 250 zīmes


Brīvdienās dega zemsedze, ēdiens un niedres

Pirmdienā, 14. maijā, 2018 | BIRKAS: ugunsgrēks , kūla
Izdrukāt Ziņot

Aizvadītajās trīs diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 15 izsaukumus, no kuriem vairāki bija Liepājā.

Pulksten 15.15 tika saņemts izsaukums uz O.Kalpaka ielu kur dega meža zemsedze 1000 kvadrātmetru platībā. Pulksten 17.43 ugunsgrēks likvidēts.

Sestdien pulksten 13.01 tika saņemts izsaukums uz Kārklu ielu, kur deviņstāvu dzīvojamās mājas kāpņu telpā bija jūtams sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka ēkas sestā stāva dzīvoklī uz plīts bija piededzis ēdiens. Ugunsgrēks likvidēts pirms VUGD ierašanās.

Vēl ugunsdzēsēji glābēji divas reizes devās dzēst ugunsgrēkus, kur dega kūla vai niedres – Šķēdes ielā dega pērnā gada zāle dega 100 kvadrātmetru platībā, bet Ģenerāļa Baloža ielā 300 kvadrātmetru platībā.

Savukārt visā Latvijā aizvadītajās trīs diennaktīs VUGD saņēma 220 izsaukumus – 132 uz ugunsgrēku dzēšanu, 55 uz glābšanas darbiem, bet 33 no izsaukumiem bija maldinājumi, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas pārstāve Anete Strazdiņa.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki