Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Brīvdienās degusi kūla, atkritumi, mēbeles un automašīna


atlikušas 250 zīmes


Brīvdienās degusi kūla, atkritumi, mēbeles un automašīna

Pirmdienā, 25. februārī, 2019 | BIRKAS: kūla , ugunsgrēks
Izdrukāt Ziņot

Aizvadītajās trijās diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma astoņus izsaukumus, no kuriem vairāki bija arī Liepājā.

Piektdien pulksten 16.58 saņemts izsaukums uz Loču ielu, kur divstāvu neapsaimniekotas ēkas pirmajā stāvā dega atkritumi 4 kvadrātmetru platībā. Pulksten 17.26 ugunsgrēks likvidēts.

Svētdien pulksten 14.58 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Ziemeļu ielā, kur dega vieglās automašīnas motortelpa 4 kvadrātmetru platībā. Pulksten 15.55 ugunsgrēks likvidēts.

Pulksten 19.42 saņemts izsaukums uz Celtnieku ielu, kur četru stāvu neapsaimniekotas ēkas otrajā stāvā dega sadzīves mēbeles un mantas 5 kvadrātmetru platībā. Plkst. 20.40 ugunsgrēks likvidēts.

Nedēļas nogalē ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz deviņiem izsaukumiem, kuros dega pērnā gada zāle. Divi gadījumi bija arī Liepājā – Rubeņu ielā (300 kvadrātmetri)  un Katedrāles ielā (30 kvadrātmetri).

Visā Latvijā aizvadītajās diennaktīs VUGD saņēma 89 izsaukumus – 46 uz ugunsgrēku dzēšanu, tostarp 11 uz kūlas ugunsgrēkiem, 32 uz glābšanas darbiem, bet 11 izsaukumi bija maldinājumi, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vendija Pikše.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki