Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Brīvdienās konfliktos Liepājā cietuši vairāki cilvēki


atlikušas 250 zīmes


Brīvdienās konfliktos Liepājā cietuši vairāki cilvēki

Pirmdienā, 18. martā, 2019 | BIRKAS: Slimnīca , miesas bojājumi , huligānisms
Izdrukāt Ziņot

Kā informē Valsts policija, aizvadītajās brīvdienās Liepājā dažādos konfliktos cietuši un slimnīcā nogādāti četri cilvēki. Visos gadījumos viņiem konstatēts alkohola reibums.

16.martā pulksten 3.30 naktī Valsts policijā saņemta informācija, ka no Stendera ielas slimnīcā nogādāts 1977.gadā dzimis vīrietis, kurš gulēja uz ielas ar miesas bojājumiem. Vīrietim konstatētas galvas traumas un alkohola reibums.

Tajā pašā dienā pulksten 15.30 saņemta informācija, ka Jelgavas ielā konflikta laikā 1965.gadā dzimušam vīrietim nodarīrti miesas bojājumi. Viņš nogādāts slimnīcā, kur konstatēts arī alkohola reibums.

Savukārt pulksten 15.40 policijā saņemta ziņa no slimnīcas, ka pie tur nogādāts 1987.gadā dimis vīrietis, kurš nenoskaidrotos apstākļos, iespējams pie kādas atpūtas iestādes, ap pulksten 13.30 guvis miesas bojājumus. Konstatēti sasitumi un alkohola reibums.

17.martā policijā saņemta informācija, ka slimnīcā nogādāts 1989.gadā dzimis vīrietis, kurš ap 18.30 Cenkones ielā neskaidrotos apstākļos guvis miesas bojājumus. Arī šajā gadījumā konstatēts alkohola reibums.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki