Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Brīvdienās pieķer divus dzērušus šoferus bez tiesībām


atlikušas 250 zīmes


Brīvdienās pieķer divus dzērušus šoferus bez tiesībām

Pirmdienā, 04. jūnijā, 2018 | BIRKAS: dzērājšoferi , zādzība
Izdrukāt Ziņot

Pagājušajā nedēļas nogalē Liepājā un tās apkārtnē pieķerti trīs transportlīdzekļu vadītāji, kuri automašīnu vadījuši, būdami alkohola reibumā un bez tiesībām, ziņo Valsts policija.

Kopumā noformēti 19 protokoli par drošības jostu nelietošanu, savukārt par atļautā braukšanas ātruma pārkāpšanu apturēti 18 transportlīdzekļu vadītāji.

Saņemtā informācija no iedzīvotājiem arī par zādzību Krūmu ielā, kur no daudzdzīvokļu nama ratiņtelpas ir nozagti velosipēdi. Valsts policija uzsāktā kriminālprocesa ietvaros skaidro velosipēdu zādzības apstākļus.

Liepājā 2.jūnijā ap pulksten 16.50 Slimnīcas ielā 1979.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu "Volkswagen Golf", būdams 2,68 promiļu reibumā un bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Savukārt 3.jūnijā ap pulksten 4.30 1905.gada ielā 1990.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu "Audi", iebrauca kokā. Pēc alkohola pārbaudes konstatēts, ka viņš automašīnu vadījis, būdams alkohola reibumā (1,09 promiles) un bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Neviens ceļu satiksmes negadījumā nav cietis.

Visos gadījumos par notikušo ir uzsākti kriminālprocesi. Saskaņā ar Krimināllikumu, par transportlīdzekļa vadīšanu, ja nav transportlīdzekļa vadīšanas tiesību un ja vadītājs atrodas alkohola, narkotisko, psihotropo, toksisko vai citu apreibinošu vielu ietekmē, soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, atņemot transportlīdzekļa vadīšanas tiesības uz laiku līdz pieciem gadiem, informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Madara Šeršņova.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki