Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Brīvdienās zādzībās Liepājā cietušas trīs sievietes


atlikušas 250 zīmes


Brīvdienās zādzībās Liepājā cietušas trīs sievietes

Pirmdienā, 10. jūnijā, 2019 | BIRKAS: zādzība , autoavārija , miesas bojājumi
Izdrukāt Ziņot

Svētdien, 9.jūnijā, sieviete kādā baznīcā konstatējusi, ka laika posmā no pulksten 14.30 līdz 15.30 no somas, kas bija atstāta bez pieskatīšanas, peņemtas viņas personīgās mantas.

Zaglis baznīcā piesavinājās naudu, dažādus dokumentus, mobilo telefonu un planšetdators, kas atradās somā, informē Valsts policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.

Vēl viena sieviete kļuva par garnadžu upuri Saldus ielā. 7.jūnijā pulksten 13.45 policijā saņemta informācija, ka kādā privātmājā bija ienācis vīrietis, aizbildinoties, ka meklē darbu. Pēc vīrieša aiziešanas sieviete konstatēja zādzību no maka 60 eiro apmērā.

9.jūnijā ap pulksten 13 sieviete savās mājās Kungu ielā konstatējusi, ka pēc paziņas aiziešanas no dzīvokļa pazudis mobilais telefons. Aizdomās turamais vīrietis bija ieradies veikt remonstdarbus.

Brīvdienās zagļi piesavinājās arī trīs velosipēdus. Tas notika Atmodas bulvārī (no kāpņu telpas), Jūrmalas ielā, kā arī Tērauda un Augustes ielu krustojumā.

Savukārt 8.jūnijā pulksten 9.20 Ventspils ielā 1961.gadā dzimis vīrietis vadīja velosipēdu, būdams alkohola reibumā.

7.jūnijā 14.30 policijā saņemt informācija, ka Kalpaka ielā notikusi sadursme starp automašīnu un motociklu. 1989.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu "Peugeot", pārkārtojoties no kreisās puses uz labo, izraisīja sadursmi ar "Yamaha", kuru vadīja 1976.gada dzimis vīriets. Motocikla vadītājs nogādāts slimnīcā. Uzsākta adminstratīvā lietvedība.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki