Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Ceturtdien Liepājā ugunsdzēsējiem daudz darba


atlikušas 250 zīmes


Ceturtdien Liepājā ugunsdzēsējiem daudz darba

Piektdienā, 13. aprīlī, 2018 | BIRKAS: ugunsgrēks , kūla , Peldu iela , Buru iela , Toma iela
Izdrukāt Ziņot

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 23 izsaukumus, no kuriem vairāki biju Liepājā.

Vakar pulksten 16.42 tika saņemts izsaukums uz Buru ielā, kur ar atklātu liesmu dega vienstāvu neapsaimniekotas koka ēkas jumts un ārsiena 80 m2 platībā. Pulksten 18.41 ugunsgrēks tika likvidēts.

Vēl aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēju glābēju palīdzība Liepājā bija nepieciešama Peldu ielā, kur konteinerā dega atkritumi, kā arī Toma ielā, kur dega trīsstāvu dzīvojamās mājas fasāde 3m2 platībā.

Aizvadītajā diennaktī Latvijā reģistrēti 97 kūlas ugunsgrēki, bet kopumā šogad valstī reģistrēts jau 931 kūlas ugunsgrēks! Vakar izdega vairāk nekā 75 hektāri Latvijas zemes. Aizvadītajā diennaktī Kurzemē saņemti 13 izsaukumi uz kūlas ugunsgrēku dzēšanu.

Divas reizes nācās braukt uz Šķēdes ielā Liepājā (600 kvadrātmetru platībā), Dunikas ielu (100 kvm.) un Ganību ielā (150 kvm.), VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemē Sandra Vējiņa.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki