Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Dzērumā kaujas un cenšas aizbēgt no pašvaldības policijas


atlikušas 250 zīmes


Dzērumā kaujas un cenšas aizbēgt no pašvaldības policijas

Ceturtdienā, 27. decembrī, 2018 | BIRKAS: atskurbtuve , huligānisms
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Liepājas pašvaldības policija

25.decembrī ap pulksten 19.30 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums uz tirdzniecības centru Jaunajā ostmalā, kur esot noticis kautiņš un apsargs aizturējis uzbrucēju.

Ierodoties notikuma vietā, apsargs norādīja uz divām personām un paskaidroja, ka viena no tām esot no mugurpuses uzbrukusi otrajai personai. 1968.gadā dzimušais uzbrucējs tika aizturēts un kopā ar cietušo un aculiecinieku nogādāti Valsts policijā lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.

Tā kā uzbrucējs bija manāmā reibuma stāvoklī, viņš tika nogādāts pašvaldības policijas pagaidu turēšanas telpās atskurbšanai. Atverot dienesta automašīnas aizturēto nodalījuma durvis, vīrietis centās uzbrukt policijas darbiniekiem un aizbēgt. Pēc atskurbšanas uzbrucējs nogādāts Valsts policijā lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.

22.decembrī ap pulksten 4 pašvaldības policijas darbinieki Jāņa ielā aizturēja personu stiprā reibuma stāvoklī. Nogādājot 1997.gadā dzimušo vīrieti pagaidu turēšanas telpās atskurbšanai un protokola sastādīšanai, veicot personas mantu apskati, tika konstatēts, ka pie aizturētā atrodas divi telefoni un divi maki. Vienā no makiem atradās dokumenti uz aizturētās personas vārda, savukārt, otrajā makā atradās dažādi dokumenti uz citas personas vārda. Pēc atskurbšanas un protokola sastādīšanas aizturētais vīrietis nogādāts Valsts policijā lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.

26.decembrī ap pulksten 19.10 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka pa Vaiņodes ielā esošā veikala logiem vairāki jaunieši metot ar akmeņiem. Ierodoties notikuma vietā, apsargs paskaidroja, ka jaunieši esot aizmukuši un sniedza viņu vizuālo aprakstu.

Apsekojot tuvāko apkārtni, aprakstam atbilstošie jaunieši tika pamanīti Mirdzas Ķempes ielā. 2003., 2004.un 2006.gadā dzimušie jaunieši tika nogādāti Valsts policijā lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai, informē pašvaldības policijas pārstāvis Kaspars Vārpiņš.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki