Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Dzintaru ielā "BMW" traumē zēnu, kurš neievēroja noteikumus


atlikušas 250 zīmes


Dzintaru ielā "BMW" traumē zēnu, kurš neievēroja noteikumus

Otrdienā, 04. jūnijā, 2019 | BIRKAS: autoavārija , miesas bojājumi , Dzintaru iela , neatliekamā palīdzība
Izdrukāt Ziņot

Pirmdien ap pulksten 21.10 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā, Dzintaru ielā ir noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā ir cietis cilvēks.

Kā liecina sākotnējā informācija, 2009.gadā dzimis zēns, vadot velosipēdu un šķērsojot Dzintaru ielu, nepildīja ceļa zīmes "Dodiet ceļu" prasības, kā rezultātā notika sadursme ar 1980.gadā dzimušas sievietes vadīto automašīnu "BMW". Negadījumā cieta velosipēda vadītājs, kurš ar gūtajām traumām nogādāts medicīnas iestādē. Valsts policijā par notikušo ir uzsākta administratīvā lietvedība.

Valsts policija aicina vecākiem pārrunāt ar bērniem drošības jautājumus un atkārtot ceļu satiksmes noteikumus. Der atcerēties, ka braucot ar velosipēdu, skūteri u.t.t. ir jāievēro ne tikai sava personiskā drošība, bet arī apkārtējo, ar savu rīcību neapdraudot pārējos satiksmes dalībniekus. Uzsākot aktīvu velo sezonu, velosipēdam ir jāveic apkope. Regulāri jāpārbauda bremzes, riepu nodilums. Ķiveres, elkoņu/ceļu sargiem nav jāglabājas mājās plauktiņā, bet ir jābūt uzvilktiem, lai locītavas būtu sveikas un veselas, informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki