Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Dzīvoklī Dzintaru ielā uziet nelegālo alkoholu un cigaretes


atlikušas 250 zīmes


Dzīvoklī Dzintaru ielā uziet nelegālo alkoholu un cigaretes

Trešdienā, 07. oktobrī, 2015 | BIRKAS: nelegālais alkohols , nelegālās cigaretes , Dzintaru iela , Rožu laukums
Izdrukāt Ziņot

30.septembrī ap pulksten 9 pašvaldības policijas Analītiskās nodaļas darbinieki, pārbaudot informāciju par iespējamu nelegālo alkoholu, Rožu laukumā aizturēja 1962.gadā dzimušu vīrieti.

Vīrietis kurš somā pārvietoja četras puslitra pudeles – kopā ar apmēram diviem litriem nelegālā alkohola, kas pēc ārējām pazīmēm atgādināja šķaidītu spirtu.

Par minēto faktu tika uzsākta administratīvā lietvedība par nelegālā alkohola pārvietošanu. Lietas izskatīšanas gaitā tika noskaidrots, ka vīrietis nelegālo alkoholu pēc pasūtījuma piegādājis klientiem, par to ieturot komisijas maksu. Pārbaudot šī vīrieša sniegto informāciju, tika konstatēts, ka vienā no Dzintaru ielas daudzdzīvokļu māju dzīvokļiem 1954.gadā dzimušais vīrietis pie sevis dzīvesvietā glabā 9 litrus spirta, 10 litrus šķaidītā spirta, kā arī 2600 nemarķētus tabakas izstrādājumus – cigaretes, bez Latvijas republikas akcīzes nodokļu markām.

Pret minēto vīrieti uzsākta administratīvā lietvedība par nelegālā alkohola glabāšanu un par ar akcīzes nodokli apliekamo preču aprites noteikumu pārkāpšanu.

Aicinām ikvienu, kura rīcība ir informācija par iespējamo nelegālā alkohola apriti, ziņot Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas dežurantam, zvanot uz tālruni 63420269.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki