Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Edgars Štrauss un "Invex Finance". Vai atkal krāpšana?


atlikušas 250 zīmes


Edgars Štrauss un "Invex Finance". Vai atkal krāpšana? (43)

Autors: Sarmīte Pujēna
Otrdienā, 12. jūnijā, 2018 | BIRKAS: Edgars Strauss , krāpšana , Juris Aizezers , Invex Fondi , Invex Finance
Izdrukāt Ziņot
Krāpniecībā apsūdzētais Edgars Štrauss.
Krāpniecībā apsūdzētais Edgars Štrauss.
FOTO: no la.lv
Krāpniecībā apsūdzētais Edgars Štrauss. Potenciālo klientu pārliecināšanai tiek izsūtīti e-pasti ar šādu informāciju, stāsta Kovaļenko.

2016.gadā irliepaja.lv jau rakstīja par kriminālprocesiem, kas par krāpniecību sākti pret "Invex Fondi" un Edgaru Štrausu. Nu par savu pieredzi ar citu Štrausa uzņēmumu stāsta Oleksandrs Kovaļenko.

Pirmdien portāls saņēma e-pasta vēstuli no Oleksandra Kovaļenko, "Investment Estonia" direktoru, kurš stāsta par notikumiem, kas aizsākušies pērn un turpinās joprojām:

"2016.gada sākumā mūsu kompānija izstrādāja unikālu projektu, kas bija saistīts ar biznesa pirkšanu. Ar ss.lv starpniecību mums piezvanīja mierīga balss, kas stādījās priekšā kā Ivars Mālnieks, un uzaicināja uz "Invex Finance " (dibināta 2017.gadā, juridiskā adrese: Lielirbes 17A – irliepaja.lv) ofisu Vaļņu ielā 11, Rīgā. Sākumā man nebija nekādu šaubu, jo ēka Vaļņu ielā 11 pieder tādiem cilvēkiem kā Juris Aizezers, Madara Šķēle-Dupate, Aigars Bērziņš, ciešā sadarbībā ar pazīstamo Kārli Štrausu un Edgaru Štrausu. Turklāt šajā ēkā atrodas arī "SEB banka", kas jau pēc būtības izslēdz jebkādas šaubas. Ofisā mani sagaidīja Ivars Mālnieks un Edgars Štrauss – viņi paziņoja, ka mans projekts ir jāsagatavo no nulles, un tas maksās 30 000 eiro, tad varēšu rēķināties ar Eiropas naudu (10 milj.eiro) un saņemt to ļoti ātri. Ivars Mālnieks runāja ļoti daiļrunīgi, prasmīgi izolējot visus manus iebildumus. No "Invex Finance" ofisa iznācu spārnots, un tūlīt devos uz "SEB banku", lai iemaksātu avansu. Avansu iemaksāju, bet Eiropas naudu nesaņēmu.

Jau pienācis 2018.gada 10.jūnijs, bet nekādu Eiropas naudu neesmu saņēmis. Esmu saņēmis tikai papīrīšus biznesa plāna veidā, kas noput uz mana plaukta, un "Invex Finance" blēdību, jo man nebija vajadzīgs biznesa plāns, bet rezultāts. Meli kā vienīgā īstenība ļauj augt "Invex Finance" biznesam."

Vēstules nobeigumā Oleksandra Kovaļenko aicina neuzticēties šādiem biznesa konsultantiem, jo "izņemot biznesa plānu, neko citu nedabūsiet". Viņš arī citē pašu Edgaru Štrausu, kurš vairākkārt esot teicis: "Man cilvēki ir kabatas, kurās esmu ielīdis. Bet tie, kuri samaksājuši naudu par maniem solījumiem, ir vientieši."

Par bijušā Liepājas domes iz[ilddirektora Edgara Štrausa vērienīgo krāpniecisko darbošanos 2016.gadā rakstīja "Latvijas Avīze" ("Vai krāpnieks var dalīt Eiropas naudu?"), taču jau 2001.gadā Ints Grasis laikrakstā "Kurzemes Vārds" apraksta Štrausa kunga "pirmos soļus" šajā jomā:

"Kādā pēc astroloģiskās prognozes godīgiem biznesa darījumiem nelabvēlīgā 1998.gada maija dienā Liepājā pazīstamais vairāku esošu un vairs neesošu firmu dibinātājs, arī bijušais Liepājas domes izpilddirektors un bijušais Lutera baznīcas draudzes priekšnieks Edgars Štrauss ieradās pie individuālā uzņēmuma "Aleksandra skārdnieka meistardarbnīca" īpašnieka Aleksandra Orlova ar šķietami labu piedāvājumu. Bija vajadzīga jumta nomaiņa ēkai Tirgoņu ielā 17, kur apsviedīgā uzņēmēja vadītā firma "Spilvas V.G." īrēja telpas no Valsts nekustamā īpašuma aģentūras".

Diemžēl arī uzņēmējs Aleksandrs Orlovs piedzīvoja to pašu, ko e-pasta autors, tikai summa bija daudz mazāka – apmēram 4990 latu. Bet krāpnieciskās shēmas meistarības līmenis jau toreiz bijis izcils (sk."Kurzemes Vārds").

Sludinājums

naivulis
08:18 | 12/06/18
ZIŅOT
(-6)
(16)
+

es atvainojos, bet ja biznesa partneri meklē ss.lv, tas arī tomēr liecina kaut ko par cilvēku...tāds tādu atradis.

krāpnieks strauss
07:33 | 14/06/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Vai krāpnieks var dalīt Eiropas naudu? Par “Invex fondiem” sūdzas KNAB un Finanšu ministrijai http://m.la.lv/vai-krapnieks-var-dalit-eiropas-naudu/

Lasis
09:39 | 12/06/18
ZIŅOT
(-1)
(12)
+

Štraus jau bija tas, kurš atrada - lasi, kas rakstīts!

mūsu lauku avīzītei.
09:17 | 12/06/18
ZIŅOT
(-8)
(7)
+

Tas tā. Jūs esdat šo informāciju pārbaudījuši , lai drukātu augšā visu. Tā jau var jeb ko par jeb ko rakstīt.

kot
01:17 | 16/06/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

bandits Edgars Strauss kill Zvērināta advokāta Mārtiņa Bunkus

kot
01:15 | 16/06/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Strauss a Bunkus crime

MAN
13:00 | 12/06/18
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

Lauku Avīze arī par šo aferistu rakstīja vairākkārt, šaubu nekādu

Juris
09:42 | 12/06/18
ZIŅOT
(-2)
(7)
+

Tāds talants mūsu Liepājā dzimis un atkal kādam kaut kas nav labi!

Ha ha ha
09:48 | 12/06/18
ZIŅOT
(-0)
(10)
+

Vilks spalvu met, tikumu ne

tam man
20:19 | 12/06/18
ZIŅOT
(-4)
(1)
+

Nav jau runa par to ka rakstīja par viņu agrāk. Viņš man arī nesimpatizē. Kā uz saņemtā e pasta pamata var cept rakstu..

Neste
21:02 | 12/06/18
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Brīdina par Invex (Invex Fondi SIA) jeb uzņēmuma "Invex Fondi, UAB" piedāvātajiem pakalpojumiem tās interneta mājaslapā www.invex.lv (www.invexfinance.lv) mes norāda, ka minētajam uzņēmuma nav tiesību bez atbilstošas atļaujas, aicinot iedzīvotājus veikt ieguldījumus tās kapitālā. Valdis Feldbergs brīdina par krāpšanas mēģinājumiem (Invex Fondi SIA, Edgars Strauss, Ivars Malnieks)

SIA “TeleMedia” valdes priekšsēdētājs Valdis Višņevskis -nodarbojas ar informācijas sniegšanu par uzņēmumu produkciju un pakalpojumiem. “Diemžēl arī es esmu cietis no šī krāpnieka. 2014. gada 9. maijā noslēdzu līgumu ar SIA “Invex fondi” par man piederošā uzņēmuma SIA “TeleMedia” daļu pārdošanu, lai piesaistītu investoru un attīstītu biznesu. Līdzīgi kā jūsu aprakstītajos gadījumos, arī mūsu gadījumā nekas vairāk kā tikai tukša muldēšana un laika vilcināšana no Štrausa puses nenotika. Pusgada laikā, man vairākkārt uzstājot, kas tiek darīts, lai piesaistītu pircēju un kur ir darījuma biznesa plāns, tika sarak

Erlik
21:04 | 12/06/18
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Štraus - Bandit

Erlik
21:05 | 12/06/18
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Štraus - Bandit.........Štraus - Bandit.........Štraus - Bandit.........

putns ar galvu zemē
15:34 | 13/06/18
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

..tam putnam kam tikai dibens ārā spīd.. ir apšmaucis visu Liepāju un pusi Rīgas un vēl pa Krieviju darbojas. Sākums daudzsološ..runā..pārkliedz..pārliecina! ! Viņa kredo-dabūt iemaksas naudu...pēc tam pofig. Vispar neko nedara! Tukši solījumi. Nu tjipa..nesanāca....bet es taču darbojos ..darīju..skre'jku...bet nesanāca.Par nesanākšanu redz nesoda. Es zinu ap kādiem pieciem uzmetieniem. Lielākais skar vienu lapsu fermu. Es vispār brīnos kā viņš vēl nav aizgākis pa to taku...

struss
18:50 | 13/06/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Кто защищает преступления Edgars S. или, что общего между предполагаемым мошенником Edgars Štrauss ( Invex Fondi, Invex Finance) и

Juris Aizezers ( VAĻŅU NAMS 11, Uni Invest SIA)
Aigars Bērziņš (VAĻŅU NAMS 11 )
Madara Šķēle-Dupate (VAĻŅU NAMS 11)
Ivo Gedušs ( VAĻŅU NAMS 11 )
Anete Šķēle-Pētersone ( VAĻŅU NAMS 11 )
Jānis Fricsons ( Finium SIA )
Kristīne Meikšāne (Finium SIA)
Edgars Štrauss ( Finium SIA )

Так от преступленых действий Edgars Štrauss и Ivars Malnieks - когда то пострадала и Ieva Plaude Rēlingere. На сегодняшний день количество пострадавших растет с каждым месяцем не только в Латвии, но и других странах мира- например в Украине. Invex Fondi не место в международной организации факторинга (FCI) и не место в Латвии - это позор Латвии. Со слов Jacqueline Wolde Yohannes - организация FCI, очень обеспокоена преступлениями персонажей: Ivars Malnieks, Egars Strauss, EDGARS NIEDRA - что последний делает в этой преступной группировке не понятно.

putns ar galvu zemē
15:46 | 13/06/18
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

..varbūt kādam pazīstama ir """Aizliegtais paņēmiens" raidījuma vadība...lai piesakās uz finansējumu- testa pēc...tās gaitā ...krāpšana 100% būs nofilmēta un tad beidzot būs šim darbonim finiš..

lis
18:51 | 13/06/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

1- Скандальная история Ieva Plaude Rēlingere и бандита с отрезанным ухом который представился, как "Edgars Invex Fondi"
http://m.pietiek.org/raksti/plaude-relingere_iesaistita_kriminalas_darbibas_ar_viltotu_parex_garantiju

2- Уголовные дела и предполагаемые мошенники Edgars Štrauss и Ivars Malnieks
https://www.irliepaja.lv/lv/raksti/kriminals/sakti-kriminalprocesi-pret-bijuso-domes-izpilddirektoru-strausu/

3- Ivars Malnieks и Edgars Štrauss, "кинули предпринемателя"
http://m.la.lv/vai-krapnieks-var-dalit-eiropas-naudu/

4- Для тех, кто заключает контракты с Э. Штраусом, возможно, мы должны прочитать эту историю тоже:
http://www.kurzemes-vards.lv/lv/laikraksts/numuri/2001/07/12/?p=5

kot
18:52 | 13/06/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Мошенничество в факторинге: ООО Invex Finance - Обман. Берут предоплату. Деньги не возвращают. Просим вас прекратить все партнёрские отношения и расторгнуть ранее подписанные меморандумы - с "Финансовой Пирамидой Invex Fondi, Invex Finance " т.к. это вредит репутации вашей компании. А имя вашего брэнда используется в преступных целях

Raitis
07:47 | 14/06/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Brīdina par Invex (Invex Fondi SIA Ivars Malnieks , Edgars Strauss) jeb uzņēmuma "Invex Fondi, UAB" piedāvātajiem pakalpojumiem tās interneta mājaslapā www.invex.lv (www.invexfinance.lv) mes norāda, ka minētajam uzņēmuma nav tiesību bez atbilstošas atļaujas, aicinot iedzīvotājus veikt ieguldījumus tās kapitālā. Valdis Feldbergs brīdina par krāpšanas mēģinājumiem (Invex Fondi SIA, Edgars Strauss, Ivars Malnieks)

АУ
18:52 | 13/06/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Хотите выпустить книгу и получить 100 000 евро от "Фонда государственного культурного капитала"? Дайте взятку Edgars Štrauss в размере 3000 евро и 900 евро для написания проекта, и вы будете с сотнями тысяч! Нужно получить 90 000 евро, чтобы купить бекон? Будет, но сначала дайте 3000 евро в руки Edgars Štrauss! Хотите собрать 100 000 евро для создания фотостудии в сельской местности? Будет, но в первую очередь - 1860 евро дайте Edgars Štrauss! Латвийские предприниматели пришли к такому обещанию бизнес-консультанта по имени Edgars Štrauss (Invex Fondi) не пообещав инвестиции, не вернув деньги обратно. Кто виноват? Но их рассказы очень поучительны

llll
18:53 | 13/06/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Sākās divas krimināllietas pret Edgaru Štraisu, un šī raksta galvenais raksturs ir biznesa konsultants Edgars Štrauss. Ar maldiem un solījumiem - šūpoles nauda. Šī persona atrodas Valnu 11, Rīgā, un strādā pie SEB BANKAS zīmes. Es ienācu sistēmā, lai palīdzētu citiem dažādos jautājumos, kas saistīti ar naudu.

Fore
18:54 | 13/06/18
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Perhaps there are cases where Edgars Štrauss helped enterprises and its assistance was successful and even the two sides were satisfied. But we have information about the number of clients who have suffered and lost money and who believe that the consultant and his company acted unethically, in bad faith, by deceit, using questionable methods. This number of victims was fixed in 2014, 2015, 2017 and 2018

Fore
18:55 | 13/06/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Государственная полиция возбудила по меньшей мере два уголовных дела в связи с деятельностью финансовой пирамиды Invex Fondi и ее руководителей Edgars Štrauss и Ivars Malnieks -сообщает газета Latvijas Avize (LA). Подозрительная веб - страница «Invex Fondi» ( http://www.invex.lv ) говорит о том ,что лидер финансовой пирамиды Edgars Strauss имеет более чем 20 - летний опыт работы в сфере управления бизнесом и финансовых рынков Тем не менее, газета Latvijas Avize узнала- что несколько клиентов Invex Fondi не получили обещанных услуг от компании Invex Finance, хотя они сделали предоплату за них в особо крупном размере. Кроме того, оплачиваемые деньги не возвращаются. Финансовпя пирамида Invex продолжает спокойно рекламировать свои услуги и собирать денежные средства наличными. Продажной и коррумпированной полиции Латвии наплевать на Edgars Strauss и на имидж государства

Fore
18:57 | 13/06/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Valsts policijā ir sākti vismaz divi kriminālprocesi saistībā ar biznesa konsultāciju uzņēmuma "Invex Fondi" un tā vadītāja Edgara Strausa darbībām, vēsta laikraksts "Latvijas Avīze" (LA).

Uzņēmuma "Invex Fondi" interneta mājaslapā rakstīts, ka tā vadītājam Strausam ir vairāk nekā 20 gadu pieredze biznesa vadībā un finanšu tirgū, kā arī pašvaldības uzņēmumu un sabiedrisko organizāciju vadībā, raksta LETA.

https://www.irliepaja.lv/lv/raksti/kriminals/sakti-kriminalprocesi-pret-bijuso-domes-izpilddirektoru-strausu/

OOO INVEX FONDI
19:10 | 13/06/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Кредитные мошенники - Edgars Štrauss и Ivars Malnieks OOO INVEX FINANCE OOO INVEX FONDI

Maris Pukins
07:38 | 14/06/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

SIA Invex Finance ir nekompetents kantoris, nespējīgs pildīt piedāvātos risinājumus. Nespēj uztvert klienta vajadzību, pieprasa no klienta liekas, nesaprotamas darbības un informāciju, kurām pēc tam paši neatrod pielietojumu. Ļoti vāji spējā, sniegt solīto pakalpojumu.

Edgars Štrauss Ivars Malnieks
19:11 | 13/06/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

SCAM INVEST

Petak
07:35 | 14/06/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

bandits Edgars Strauss

http://m.pietiek.com/raksti/plaude-relingere_iesaistita_kriminalas_darbibas_ar_viltotu_parex_garantiju/komentari

Investment scams Edgars Štrauss Ivars Malnieks
19:12 | 13/06/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Investment scams Edgars Štrauss Ivars Malnieks

Investment scams Edgars Štrauss Ivars Malnieks
19:12 | 13/06/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

OOO INVEX FINANCE -Investment scams Edgars Štrauss Ivars Malnieks

Brīdina par Invex
23:51 | 13/06/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Brīdina par Invex (Invex Fondi SIA) jeb uzņēmuma "Invex Fondi, UAB" piedāvātajiem pakalpojumiem tās interneta mājaslapā www.invex.lv (www.invexfinance.lv) mes norāda, ka minētajam uzņēmuma nav tiesību bez atbilstošas atļaujas, aicinot iedzīvotājus veikt ieguldījumus tās kapitālā. Valdis Feldbergs brīdina par krāpšanas mēģinājumiem (Invex Fondi SIA, Edgars Strauss, Ivars Malnieks)

No revolucionārās Liepājas
19:44 | 14/06/18
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

Edgars ir viens foršs biznesa leitnants, taisnu prieks, ka tāds nāk no Liepājas! Žēl, ka par 13 krēsliem jau uzrakstīts...Un Mālnieks… tāds darbojās 1905.-1911. gadā Londonā, ekspropriējot britu bankas.

Jauks citātiņš
13:45 | 15/06/18
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

Viņš deva man rīkojumu atcelt ārzemju komandējumus un vēlreiz agresīvā tonī teica, ka jāklausa uz vārda, jo pretējā gadījumā draudēšot briesmas manai un mana bērna dzīvībai. Ja es ieskaitīšot 100 tūkstošus euro viņa norādītajā kontā (kontu atsūtīja pēc sarunas beigām ar SMS), tad likšot mani mierā 2 nedēļas. Viņu saucot Edgars un man jāatzvana svētdien. Ņemot vērā, ka man ir 5 gadus vecs dēls, svētdien nosūtīju sms un saņēmu pavēli ierasties otrdien plkst. 14:00 firmā Invex Fondi, iekavās SEB bankā, birojā Vaļņu ielā 11. Cilvēks savu uzvārdu neatklāja.

Melisa SIA AKA
01:07 | 16/06/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

divi kriminālprocesi pret Edgaru Štrausu

Yes
01:03 | 16/06/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Сколько Invex собирает за день?

Оля Воронкова:
В среднем 20 000 – 40 000 евро. Денежные средства, за то- что кредит будет оформлен, так называемый аванс за обещания Edgars Štrauss. Целый семейный бизнес Edgars Štrauss, поддержку которому оказывают влиятельные люди такие, как Juris Aizezers

9876fg
01:04 | 16/06/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Хотите выпустить книгу и получить 100 000 евро от "Фонда государственного культурного капитала"? Дайте взятку Edgars Štrauss в размере 3000 евро и 900 евро для написания проекта, и вы будете с сотнями тысяч! Нужно получить 90 000 евро, чтобы купить бекон? Будет, но сначала дайте 3000 евро в руки Edgars Štrauss! Хотите собрать 100 000 евро для создания фотостудии в сельской местности? Будет, но в первую очередь - 1860 евро дайте Edgars Štrauss! Латвийские предприниматели пришли к такому обещанию бизнес-консультанта по имени Edgars Štrauss (Invex Fondi) не пообещав инвестиции, не вернув деньги обратно. Кто виноват? Но их рассказы очень поучительны.

Началось два уголовных дела в отношении Edgars Štrauss и главным героем этой статьи является бизнес-консультант Edgars Štrauss. Который обманами и обещаниями - качает деньги. Этот человек находится по адресу Valnu 11, Riga и работает под вывеской SEB BANK.
Вошел в систему, чтобы помочь другим в различных делах, связанных с деньгами.

Ten
01:05 | 16/06/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Perhaps there are cases that Edgars Štrauss helped the enterprises and his help was successful and even remained happy on both sides. But we have information about the number of clients who have suffered and lost money and who believe that the consultant and his company acted unethically, unfairly, by deception, using questionable methods. Such number of victims was fixed in 2014, 2015, 2017 and 2018

Melisa SIA AKA
01:07 | 16/06/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

divi kriminālprocesi pret Edgaru Štrausu

SIA AG CAPITAL
01:08 | 16/06/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Brīdina par Invex (Invex Fondi SIA)

kot
11:15 | 19/06/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Brīdina par Invex (Invex Fondi SIA) - Ivars Malnieks

SIA VESTUSS
11:16 | 19/06/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Brīdina par - Ivars Malnieks

in
22:29 | 23/07/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Новый вид мошенничества в формате Invex Fondi

Подробнее на портале новостей: http://ukrday.com/kriminal/novosti.php?id=174739

Sandra Briķe
21:50 | 15/05/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

viens un tas pats krievu homoseksuālists zem dažādiem nikiem izplata nepatiesu informāciju

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki